Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Září
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2017
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
35
28
17:00 - IVL Bolonka Maggie
29
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19:00 - Agility pro každého
30
10:00 - IVL Melisa a Harvey
11:00 - IVL Ciska
16:00 - IVL Kitty a Nagini
17:00 - IVL Timmi a Etenia
17:00 - IVL setr Argo
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - Agility pro každého
31
9:00 - IVL Agáta
9:00 - IVL Palmira
10:00 - IVL Tobi
10:00 - IVL Floyd a Finn
11:00 - IVL Oliver
11:00 - IVL Mike a Aki
15:00 - IVL Jami
15:00 - IVL Melody
16:00 - IVL Dorotka a NO Argo
17:00 - IVL Rozárka a Sandy
1
2
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - Agility pro každého
3
36
4
5
16:00 - IVL Buffy
17:00 - IVL Floyd
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19:00 - Agility pro každého
6
10:00 - IVL CC Chi
11:00 - IVL Barachiel a Tischiro
15:00 - IVL Oliver
15:00 - IVL Agáta
16:00 - IVL NO Kenny
17:00 - IVL Elvis
17:00 - IVL Muff a Meddy
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - Agility pro každého
7
15:00 - IVL JRT Uzlík
16:00 - IVL Dorotka
17:00 - IVL York Melody
18:00 - IVL Alain a Cobra
8
9
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - Agility pro každého
10
37
11
12
17:00 - IVL Floyd a Eternia
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19:00 - Agility pro každého
13
15:00 - IVL Melody
15:30 - IVL Oliver
16:00 - IVL Melisa a Nagini
17:00 - IVL Rozárka a Finn
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - Agility pro každého
14
9:00 - IVL Frankie
10:00 - IVL Hugo
16:00 - IVL Dorotka a Buffy
17:00 - IVL Shiba Yami
17:00 - IVL setr Argo a Meddy
15
16
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - Agility pro každého
10:30 - Ukázky výcviku psů Komenského sady
17
38
18
19
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19:00 - Agility pro každého
20
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - Agility pro každého
21
22
23
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - Agility pro každého
24
39
25
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
26
27
15:00 - IVL Kříženec Buffy
16:00 - IVL Pšeničný Leon
17:00 - IVL Melisa a Nagini
18:00 - Školka pro štěňata
28
9:00 - IVL Lotte a Dorotka
10:00 - IVL Timmy a GR Finn
11:00 - IVL Stafbul Annie
15:00 - IVL Ralf
16:00 - IVL Tobi a Debora
17:00 - IVL Floyd a Palmira
18:00 - IVL Cobra a setr Argo
18:00 - IVL setr Argo
29
15:00 - IVL Melisa a Nagini
16:00 - IVL Lotte
17:00 - IVL Finn a Ralf
18:00 - IVL Pšeničný Leon
30
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - IVL Carbon
11:00 - IVL BT Hugo
1