Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Březen
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2019
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
9
25
14:00 - IVL Buffalo
15:00 - IVL Charlie a Bert
16:00 - IVL šeltie Bailey a Coffee
17:00 - IVL Melissa a Nagini
17:00 - IVL setr Monty
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL labrador Theo
26
9:00 - IVL Maui
13:00 - IVL shiba KIMMI
15:00 - IVL labrador Ennie
16:00 - IVL staff Ares
17:00 - IVL Marty a Blacky - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
27
8:00 - IVL NO Rony
16:00 - IVL CC Morty
17:00 - IVL Aron a NO Deny
18:00 - IVL BOC Louis a AHP Jack
28
14:00 - IVL Naya
15:00 - IVL NO Denny
16:00 - IVL husky Slush
17:00 - IVL NO Felis
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
1
10:00 - IVL Eliot a pudl Bruno
16:00 - IVL Floki
2
9:00 - Přívolávací skupinka
9:00 - IVL Buggy
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
3
10
4
15:00 - IVL Husky Cairo
16:00 - IVL labrador Ennie a husky Slush
17:00 - IVL Ellie a Mia
17:00 - IVL Melissa a Nagini
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL labrador Theo
5
12:00 - IVL BOC Rey
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
6
11:30 - IVL husky Django
15:00 - IVL staff Ares
16:00 - IVL Risa - domluva
16:00 - IVL bouvier Hugo
17:00 - IVL setr Monty a BOC Louis
7
12:00 - IVL Barbar
13:00 - IVL pudl Goldie
14:00 - IVL Naya
15:00 - IVL staff Bruno
16:00 - IVL Lilly a Hubert
17:00 - IVL CC Agar
17:00 - IVL BOC Erny - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
8
16:00 - IVL šeltie Bailey
9
8:00 - IVL NO Agar
9:00 - Přívolávací skupinka
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10
11
11
14:00 - IVL husky Kairo
15:00 - IVL NO Felis
15:00 - IVL LR Amálka - domluva
16:00 - IVL pudl Bruno
16:00 - IVL staff Ares
17:00 - IVL Melissa a Nagini
17:00 - IVL Morty
17:30 - IVL bulteriér Xanta
18:00 - Školka pro štěňata
12
12:00 - IVL BOC Louis
17:00 - Teoretická lekce - výstava
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
13
10:00 - IVL Tiffany a Frenkie
14:30 - IVL shiba Kimi
16:00 - IVL HO Leki a Aron
16:00 - IVL bouvier Hugo
17:00 - IVL husky Slush a setr Monty
18:00 - IVL labrador Theo
14
13:00 - IVL pudl Goldie
14:00 - IVL Naya
15:00 - IVL staff Bruno a Coffee
15:00 - IVL staff Bruno
16:00 - IVL Lily a Hubert
16:00 - IVL BOC Bella
17:00 - IVL malamut Barney
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
15
10:00 - IVL Eliot
16:00 - IVL kříženec Floki
16
9:00 - Přívolávací skupinka
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL Buggy
12:00 - IVL NO Rony
17
12
18
14:00 - IVL kavalír Heyley
15:00 - IVL Charlie a Bert
16:00 - IVL Barbar a husky Kairo
17:00 - IVL xbandog Mia
17:00 - IVL Melissa a Nagini
18:00 - Školka pro štěňata
19
16:00 - IVL LR Amálka
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19:00 - Agility pro každého
20
14:00 - IVL Buggy
15:00 - IVL pudl Goldie
15:00 - IVL Vader - domluva
16:00 - IVL bouvier Hugo
16:00 - IVL knírač Eda - domluva
16:00 - IVL RR Bastien
17:00 - IVL NO Felis a NO Agar
17:00 - IVL setr Monty
17:00 - IVL BOC Louis
18:00 - IVL AHP Jack a BOC Rey
18:00 - IVL Floki
21
9:00 - IVL skupinka Corgi - domluva
16:00 - IVL CC Morty
16:00 - IVL husky Slush a HO Leki
16:00 - IVL husky Django
17:00 - Speciální praktická lekce VÝSTAVA
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
22
16:00 - IVL Lily a Hubert
23
9:00 - Přívolávací skupinka
9:00 - IVL NO Rony
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - Agility pro každého
24
13
25
15:00 - IVL kavalír Heyley
16:00 - IVL NO Denny
16:00 - IVL knírač Eda
17:00 - IVL labrador Theo a husky Slush
17:00 - IVL Nagini a Melissa
18:00 - Školka pro štěňata
26
10:00 - IVL Dona
14:00 - IVL labrador Ennie
16:00 - IVL labrador Amálka
16:00 - IVL pudl Bruno
17:00 - IVL šiperka Čert
17:00 - IVL Maki
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19:00 - Agility pro každého
27
9:00 - IVL corgi Penny
10:00 - IVL Tiffany a Frenkie
15:00 - IVL Betty
15:00 - IVL Kimi
16:00 - IVL maďar Ema
16:00 - IVL bouvier Hugo
17:00 - Speciální praktická lekce VÝSTAVA
28
15:30 - IVL stafbul Leia
16:00 - IVL Coffee a Naya
16:30 - IVL husky Kairo
17:00 - IVL NO Agar
17:00 - IVL Risa
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
29
10:00 - IVL Eliot a RR Bastien
10:00 - IVL RR Bastien
15:00 - IVL Lily a Hubert
30
9:00 - Přívolávací skupinka
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - Agility pro každého
31