Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Červen
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2021
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
22
31
16:00 - IVL RR Callie
17:00 - IVL Husky Matty
18:00 - IVL Stafbul Geppetto
1
11:00 - IVL Staff Indi - domluva
11:00 - IVL BOC Basty
12:00 - IVL kříženec Dejv
12:00 - IVL pudl Beauty
13:00 - IVL Boerboel Challenger
14:00 - IVL Staff Cassie
15:00 - IVL Maltézský Uriáš
15:30 - IVL GR Igor
16:00 - IVL ČHP Barney
16:00 - IVL Kříženec Kejty - domluva
16:30 - IVL Jezevčík Eda
17:00 - IVL Čivava Kvajt
17:00 - IVL JRT Honey - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL Boxer Noemi
2
12:00 - IVL Bull Ozzy a LR Bold
13:00 - IVL Boxer Bax
13:00 - IVL kříženec Nessie
14:00 - IVL AHT Albert
15:00 - IVL Kříženec Jelly
15:00 - IVL Čivava Queen a Šeltie Uriáš
15:00 - IVL kříženec Sirius
16:00 - IVL staford Hádes
16:00 - IVL Havanský Bernie
16:00 - IVL BOC Žofie - domluva
17:00 - IVL MKO Dusty a Jezevčík Monty
17:00 - IVL BOC Archie a Shiba Tokio
17:00 - IVL shiba Tokio
18:00 - IVL Vipet Max
18:00 - IVL BŠO Marv a ČSV Kody
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Vipet Elinka
3
9:00 - IVL ČF Lily
10:00 - IVL Kříženec Lucky
11:00 - IVL TD Tiny
16:00 - IVL RTW Cherry
16:00 - IVL NO Loki a SH Marvel
17:00 - IVL PRT Meggie
17:00 - IVL Kříženec Charlie
18:00 - IVL Čivava Bad
18:00 - IVL staff Hades
4
9:00 - IVL staff Lucas
10:00 - IVL setr Sharon
11:00 - IVL NO Ellie
14:00 - IVL ND Cora
15:00 - IVL Tosa Máša
16:00 - IVL bígl Carrie
17:00 - IVL knírač Max
18:00 - IVL GR Mia
5
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
6
23
7
16:00 - IVL Kříženec Sirius
17:00 - IVL ČHP Barney
18:00 - IVL SH Matty
8
12:00 - IVL Biewer Anie
13:00 - IVL Husky Enzo
14:00 - IVL AUO Oukley
15:00 - IVL Maltézský Uriáš
15:00 - IVL Stafbul Teddy - domluva
16:00 - IVL Staff Kejty
16:00 - IVL NO Loki a SH Marvel
17:00 - IVL BOC Basty a GR Mia
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL RR Callie a TD Tiny
9
12:00 - IVL Bull Ozzy
13:00 - IVL AHT Albert
14:00 - IVL NO Ellie
15:00 - IVL Bulterier Bruno
15:00 - IVL GR Wiliam
15:00 - IVL Stafbul Indi
16:00 - IVL Kříženec Jelly
16:00 - IVL Čivava Queen a Šeltie Uriáš
16:00 - IVL Knírač Rufus - domluva
17:00 - IVL Shiba Foxi a RR Sisi
17:00 - IVL JRT Honey
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Kříženec Charlie
18:00 - IVL Stafbul Geppetto
10
9:00 - IVL Kříženec Lucky
10:00 - IVL Kříženec Dejv
11:00 - IVL Staff Cassie
16:00 - IVL Knírač Max
16:00 - IVL SH Brad a GR Nadine
17:00 - IVL GR Igor a Shiba Tokio
17:00 - IVL Vipet Max
17:30 - IVL Vipet Elinka
18:00 - IVL PRT Meggie
11
11:00 - IVL LR Bold a ČSV Kody
12:00 - IVL MKO Dobby
13:00 - IVL Boxer Bax
14:00 - IVL Kříženec Nody
14:00 - IVL SH Brad
15:00 - IVL Staff Lucas a GR Igor
15:00 - IVL Tosa Máša
16:00 - IVL Jezevčík Monty a RTW Cherry
17:00 - IVL Havanský Bernie
18:00 - IVL Čivava Kvajt
12
9:00 - IVL MDO Bara
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL BOC Žofie
13
24
14
13:00 - IVL GR Nadine
14:00 - IVL RR Sisi
15:00 - IVL Stafbul Teddy
16:00 - IVL Biewer Anie a GR Mia
16:00 - IVL GR Wiliam
17:00 - IVL Kříženec Sirius
17:00 - IVL Kokr Aris - domluva
18:00 - IVL Čivava Bad
15
14:00 - IVL Staff Cassie
15:00 - IVL AUO Oukley a Maltézský Uriáš
15:00 - IVL GR Lily
16:00 - IVL Bígl Carrie
16:00 - IVL BOC Archie a NO Loki
17:00 - IVL ČHP Barney
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL TD Tiny
18:00 - IVL husky Matty
16
9:30 - IVL Jezevčík Eda
12:00 - IVL Staff Hades
14:00 - IVL AHT Albert
15:00 - IVL NO Ellie a Staff Lucas
16:00 - IVL Bulterier Bruno
16:00 - IVL Čivava Queen
16:00 - IVL Šeltie Uriáš
17:00 - IVL JRT Honey
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Stafbul Geppetto
17
9:00 - IVL Vipet Elinka
9:00 - IVL ČF Lily
10:00 - IVL SH Enzo
11:00 - IVL Kříženec Lucky
12:00 - IVL Kříženec Dejv
16:00 - IVL bull Daddy
17:00 - IVL Havanský Bernie
18:00 - IVL PRT Meggie
18
10:00 - IVL MKO Dobby
11:00 - IVL ČSV Kody
12:00 - IVL Setr Sharon
13:00 - IVL SH Marvel
14:00 - IVL LR Bold
15:00 - IVL Kříženec Nody
15:00 - IVL Kříženec Jelly
15:00 - IVL Kokršpaněl Aris
16:00 - IVL Knírač Max
16:00 - IVL Kokršpaněl Puky
17:00 - IVL Vipet Max
18:00 - IVL Tosa Máša
19
9:00 - IVL Čivava Kvajt
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL MDO Bára
20
25
21
16:00 - IVL staff Cassie
17:00 - IVL BOC Žofie
18:00 - IVL GR Mia
22
12:00 - IVL pudl Beauty
13:00 - IVL Boloňský Edík - domluva
14:00 - IVL AUO Oukley
15:00 - IVL Maltézský Uriáš
16:00 - IVL BŠO Ayka
16:00 - IVL Kokršpaněl Puky a NO Loki
17:00 - IVL Kříženec Sirius
17:00 - IVL Boerboel Cooper
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL PRT Meggie
18:00 - IVL TD Tina
23
9:30 - IVL Jezevčík Eda
13:00 - IVL RR Sisi
14:00 - IVL VŠSP Baddy
14:00 - IVL AHT Albert
15:00 - IVL Stafbul Teddy
15:00 - IVL Stafbul Indi
15:00 - IVL Jezevčík Rony
16:00 - IVL Bulterier Bruno
16:00 - IVL Čivava Queen a Šeltie Uriáš
16:00 - IVL NO Edvar - domluva
17:00 - IVL JRT Honey
17:00 - IVL Kříženec Charlie
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL BŠO Marv a ČSV Kody
18:00 - IVL Čivava Bad
24
9:00 - IVL ČF Lilien a Vipet Elinka
10:00 - IVL Biewer Anie
11:00 - IVL SH Enzo
12:00 - IVL Kříženec Dejv
16:00 - IVL GR Nadine a BOC Archie
17:00 - IVL Shiba Foxi
17:00 - IVL bull Daddy
18:00 - IVL Stafbul Geppetto
25
11:00 - IVL LR Bold
12:00 - IVL NO Edward
13:00 - IVL Jezevčík Monty
13:00 - IVL SH Marvel
14:00 - IVL GR Wiliam
15:00 - IVL ČHP Barney
15:00 - IVL PRT Meggie
16:00 - IVL Havanský Bernie
17:00 - IVL MDO Bara
18:00 - IVL Tosa Máša
26
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - IVL Čivava Kvajt
27
26
28
17:00 - IVL BOC Žofie
18:00 - IVL GR Mia a MDO Bára
29
11:00 - IVL NO Porthos - domluva
12:00 - IVL Pudl Beauty
14:00 - IVL Boloňský Edík
15:00 - IVL Maltézský Uriáš
15:00 - IVL Stafbul Indi
16:00 - IVL Bígl Billy - domluva
16:30 - IVL NO Amy
17:00 - IVL Vipet Elinka
17:00 - IVL Boerboel Cooper
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL Havanský Bernie
30
11:00 - IVL LR Bold
12:00 - IVL RR Sisi
13:00 - IVL NO Loki
14:00 - IVL AHT Albert a Čivava Queen
14:00 - IVL VŠSP Baddy
15:00 - IVL Staff Lucas
16:00 - IVL Staff Hades
16:00 - IVL Bigl Carrie
17:00 - IVL Kříženec Charlie
17:00 - IVL Bull Bruno a Kříženec Charlie
17:00 - IVL Pomeranian Meggie a Dobrman Areta - domluva
17:00 - IVL AUO Oukley
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Čivava Bad
1
16:00 - IVL Husky Brad a CSV Kody
17:00 - IVL Bull Daddy
17:00 - IVL Shiba Tokio
2
12:00 - IVL NO Eda
12:00 - IVL Setr Sharon
13:00 - IVL Husky Marvel
13:00 - IVL Jezevčík Monty
14:00 - IVL GR Wiliam
14:00 - IVL Kříženec Nody
15:00 - IVL Husky Enzo
15:00 - IVL Stafbul Teddy
16:00 - IVL ČHP Barney
16:00 - IVL Bigl Billy
17:00 - IVL Tosa Máša
18:00 - Socializační lekce v centru!
18:00 - IVL Stafbul Geppetto
3
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
4