Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Červenec
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2021
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
26
28
17:00 - IVL BOC Žofie
18:00 - IVL GR Mia a MDO Bára
29
11:00 - IVL NO Porthos - domluva
12:00 - IVL Pudl Beauty
14:00 - IVL Boloňský Edík
15:00 - IVL Maltézský Uriáš
15:00 - IVL Stafbul Indi
16:00 - IVL Bígl Billy - domluva
16:30 - IVL NO Amy
17:00 - IVL Vipet Elinka
17:00 - IVL Boerboel Cooper
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL Havanský Bernie
30
11:00 - IVL LR Bold
12:00 - IVL RR Sisi
13:00 - IVL NO Loki
14:00 - IVL AHT Albert a Čivava Queen
14:00 - IVL VŠSP Baddy
15:00 - IVL Staff Lucas
16:00 - IVL Staff Hades
16:00 - IVL Bigl Carrie
17:00 - IVL Kříženec Charlie
17:00 - IVL Bull Bruno a Kříženec Charlie
17:00 - IVL Pomeranian Meggie a Dobrman Areta - domluva
17:00 - IVL AUO Oukley
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Čivava Bad
1
16:00 - IVL Husky Brad a CSV Kody
17:00 - IVL Bull Daddy
17:00 - IVL Shiba Tokio
2
12:00 - IVL NO Eda
12:00 - IVL Setr Sharon
13:00 - IVL Husky Marvel
13:00 - IVL Jezevčík Monty
14:00 - IVL GR Wiliam
14:00 - IVL Kříženec Nody
15:00 - IVL Husky Enzo
15:00 - IVL Stafbul Teddy
16:00 - IVL ČHP Barney
16:00 - IVL Bigl Billy
17:00 - IVL Tosa Máša
18:00 - Socializační lekce v centru!
18:00 - IVL Stafbul Geppetto
3
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
4
27
5
9:00 - IVL BOC Žofie
10:00 - IVL MDO Bára
6
15:00 - IVL AHT Albert
16:00 - IVL Bull Ozzy
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
7
15:00 - IVL LR Bold
16:00 - IVL Šeltie Uriáš
16:00 - IVL Bull Bruno
16:00 - IVL Kavalir Brian - domluva
16:00 - IVL Čivava Queen
17:00 - IVL Shiba Foxi
17:00 - IVL Boloňský Edík
17:00 - IVL Knirac Rufus
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL BŠO Marv
18:00 - IVL Kříženec Sirius a Husky Matty
18:00 - IVL PRT Meggie
8
9:00 - IVL Maltézský Uriáš
9:00 - IVL Maltézský Uriáš
10:00 - IVL VŠSP Baddy
11:00 - IVL Kříženec Nody
16:00 - IVL NO Ellie
17:00 - IVL Shiba Tokio
17:00 - IVL ČF Lilien
18:00 - IVL Husky Enzo
9
11:00 - IVL ČHP Barney
12:00 - IVL NO Eda
12:00 - IVL GR Igor
13:00 - IVL Jezevčík Monty
13:00 - IVL NO Loki
14:00 - IVL GR Wiliam
15:00 - IVL Stafbul Teddy
17:00 - IVL Kříženec Dejv
18:00 - IVL Boxer Noemi
10
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11
28
12
15:00 - IVL RR Callie
16:00 - IVL ČF Lilien
17:00 - IVL Bigl Billy
13
12:00 - IVL Pudl Beauty
13:00 - IVL BOC Žofie
14:00 - IVL RTW Maya - domluva
15:00 - IVL ČF Tor - domluva
16:00 - IVL setr Jessie - domluva
17:00 - IVL GR Anička - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL Husky Enzo
14
11:00 - IVL Husky Brad
12:00 - IVL Pomeranian Meggie
13:00 - IVL RR Sisi
14:00 - IVL AHT Albert
15:00 - IVL Čivava Queen a Bull Ozzy
16:00 - IVL Bull Bruno
16:00 - IVL Staff Hades
16:00 - IVL Tosa Máša
17:00 - IVL BOC Amy
17:00 - IVL Kavalir Brian
17:00 - IVL Knírač Rufus
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Boxer Noemi
15
10:00 - IVL Výmar Kayon
16:00 - IVL LR Bold
17:00 - IVL Shiba Tokio
18:00 - IVL RR Callie
16
12:00 - IVL Setr Sharon
13:00 - IVL Husky Marvel
14:00 - IVL Šeltie Uriáš a GR Nadine
15:00 - IVL Stafbul Teddy
17
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18
29
19
15:00 - IVL ČF Tor
17:00 - IVL Jezevčík Monty
18:00 - IVL Husky Matty
20
12:00 - IVL Kříženec Honey - domluva
15:00 - IVL VŠSP Baddy
15:00 - IVL Husky Luna - domluva
16:00 - IVL Boloňský Edík
16:00 - IVL Staff Indi
17:00 - IVL Boerboel Challenger
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL GR Chilli - domluva
21
11:00 - IVL ČHP Barney
12:00 - IVL AHT Albert
14:00 - IVL Pomeranian Meggie
15:00 - IVL Gaskoňský Bern - domluva
15:00 - IVL Čivava Queen
16:00 - IVL RTW Maya
17:00 - IVL Stafbul Max - domluva
17:00 - IVL Shiba Foxi a Šeltie Uriáš
17:00 - IVL Knírač Rufus
17:00 - IVL Bigl Billy
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL BŠO Marv
18:00 - IVL GR Anička
22
10:00 - IVL Výmar Kayon
11:00 - IVL VŠSP Baddy
16:00 - IVL NO Ellie a GR Nadine
17:00 - IVL Maltézský Uriáš
18:00 - IVL JRT Honey
23
11:00 - IVL ČSV Kody
12:00 - IVL Boxer Ringo
15:00 - IVL Husky Enzo
15:00 - IVL Kříženec Chilli
16:00 - IVL Kříženec Chilli
17:00 - IVL Bull Bruno
18:00 - IVL Kavalír Brian
24
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
25
30
26
13:00 - IVL Boloňský Edík
15:00 - IVL ČF Tor
16:00 - IVL JRT Honey
17:00 - IVL Jezevčík Monty
18:00 - IVL Husky Matty
27
13:00 - IVL Pudl Beauty
14:00 - IVL Kříženec Pralinka - domluva
15:00 - IVL Maltézský Uriáš
16:00 - IVL Stafbul Indi
16:30 - IVL Stafbul Max
17:00 - IVL Bull Bruno
17:30 - IVL Leonberger Assan - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
28
10:00 - IVL LR Bold
11:00 - IVL ČHP Barney
12:00 - IVL Kříženec Honey
13:00 - IVL RR Sisi
15:00 - IVL NO Ellie a ČSV Kody
15:00 - IVL Papillon Shelly - domluva
16:00 - IVL Kříženec Mokk - domluva
16:00 - IVL LR Addie
17:00 - IVL Boxer Bruno
17:00 - IVL Knírač Rufus
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Kříženec Chilli
29
9:00 - IVL Husky Enzo
11:00 - IVL BOC Žofie
17:00 - IVL RTW Maya
30
11:00 - IVL Boxer Ringo
12:00 - IVL Husky Brad
12:00 - IVL Boloňský Edík
13:00 - IVL NO Loki
14:00 - IVL Leonberger Assam
16:00 - IVL Kokršpaněl Aris
16:00 - IVL Kříženec Pralinka
17:00 - IVL Kavalir Brian
18:00 - IVL GR Anička
31
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
1