Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Leden
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2022
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
52
27
12:45 - IVL Bella VŠSP
13:30 - IVL Maya AUO
14:15 - IVL Oli Kříženec
15:00 - IVL Rocky Boxer
15:45 - IVL Molly Kříženec
18:00 - IVL Henry VšSP
28
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
29
12:00 - IVL Scooby BOC
12:45 - IVL Arny Bull
13:30 - IVL Daisy Husky
17:00 - Agility pro každého
18:00 - Školka pro štěňata
30
16:30 - IVL Bentley York
16:30 - IVL Edward NSDTR
17:15 - IVL Leana NO
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
31
1
2
1
3
13:30 - IVL Thor LionDog
14:15 - IVL Teo BŠO
15:00 - IVL Benjamin Seltie
4
15:00 - IVL Alfa SBT - domluva
15:00 - IVL Thor SBT - domluva
15:30 - IVL Balu Malamut - domluva
16:00 - IVL Árón AST - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
5
14:15 - IVL Jimmi Chodsky
15:00 - IVL Pralinka Kříženec
15:45 - IVL Nella Kříženec
15:45 - IVL Meggie York
16:30 - IVL Ignacius SBT a Lily ČF
16:30 - IVL Akim AUO
17:00 - Agility pro každého
17:15 - IVL Brian Kavalir
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Árón Staff
6
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
7
12:00 - IVL Shelly Papillon a Marvel husky
12:00 - IVL Fram ČSP
12:45 - IVL Scooby BOC
13:30 - IVL Akim BOC
14:15 - IVL Bady AST
15:00 - IVL Queen Čivava
15:45 - IVL Viola Briard a Kody ČSV
15:45 - IVL Edward NSDTR
16:30 - IVL Ciro Mudi
16:30 - IVL Molly Kříženec
17:15 - IVL Smokey Shiba
18:00 - IVL Oli Kříženec a Zafod Brakýř
8
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL Maya AUO
11:00 - IVL Ginny Whipet
11:45 - IVL Bentley York
12:30 - IVL Leana NO
13:15 - IVL Ashley Apenzel
9
2
10
12:00 - IVL Kevin GR
12:45 - IVL Ori MKO
13:30 - IVL Aby Chesepeake
11
14:30 - IVL Benjamin Kříženec - domluva
15:00 - IVL Bella BOC - domluva
15:30 - IVL Tina SBT - domluva
16:00 - IVL Toby kříženec - domluva
16:30 - IVL Darwin GR - domluva
16:30 - IVL Amy BOC
17:00 - IVL Boris SAO - domluva
17:30 - IVL Kevin RR - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
12
12:00 - IVL Rony RTW
12:45 - IVL Jimmy Chodsky
13:30 - IVL Mokka Kříženec
13:30 - IVL Dante MKO
14:15 - IVL Balu Malamut
14:15 - IVL Ashley Apenzel
15:00 - IVL Thor SBT
15:00 - IVL Agape ČSV
15:45 - IVL Brad Husky
15:45 - IVL Aaron Staff
16:30 - IVL Gustáv LR
16:30 - IVL Akim AUO a Zafod Brakýř
16:30 - IVL Max PRT - domluva
17:00 - Agility pro každého
17:15 - IVL Shadow Staff
18:00 - Školka pro štěňata
13
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
14
9:00 - IVL Albert AHT
10:00 - IVL Bolt NO
12:00 - IVL Ria Kavalir
12:00 - IVL Daisy Husky
12:45 - IVL Scooby BOC
13:30 - IVL Edward NSDTR
14:15 - IVL Bady AST
15:00 - IVL Barney Buldoček
15:00 - IVL Akim BOC
15:45 - IVL Pralinka Kříženec
15:45 - IVL Bardy LR a Pralinka kříženec
16:30 - IVL Brian Kavalir a Rocky LR
16:30 - IVL Rocky LR
17:15 - IVL Smokey Shiba
18:00 - IVL Oli Kříženec
15
9:30 - IVL Kříženec - domluva
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL Maya AUO
11:45 - IVL Molly Kříženec
12:30 - IVL Amy BOC
13:15 - IVL Ginny Whippet
14:00 - IVL Skaye AUO
14:45 - IVL Max PRT
15:30 - IVL Tina SBT
16:15 - IVL Bela BOC 1306
16
3
17
9:00 - IVL Benjamin Kříženec
12:00 - IVL Thor LionDog
12:45 - IVL Ori MKO
13:30 - IVL Kevin RR
15:45 - IVL Barney Buldocek
16:30 - IVL Toby Kříženec
17:15 - IVL Foxi SBT
18
14:00 - IVL 2x ČSV
15:00 - IVL Nero Staff - domluva
16:30 - IVL Darwin GR - Domluva
16:30 - IVL Boris SAO
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19
12:00 - IVL Rony RTW
12:45 - IVL Shelly Papillon a Chodsky Jimmi
12:45 - IVL Tina SBT
13:30 - IVL Scooby BOC
13:30 - IVL Nero AST
14:15 - IVL Baloo Husky
14:15 - IVL Dante MKO
15:00 - IVL Viola Briard
15:00 - IVL Kevin GR
15:45 - IVL Nella Kříženec
15:45 - IVL Meggie York
15:45 - IVL Meggie York
16:30 - IVL Shadow Staff a Ignacius SBT
16:30 - IVL Ignacius SBT
16:30 - IVL Charlie BOC - domluva
17:15 - Agility pro každého
17:15 - IVL Skaye AUO
18:00 - Školka pro štěňata
20
15:00 - IVL Fram ČSP
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
21
13:30 - IVL Hailey Kříženec
14:15 - IVL Edward NSDTR
14:15 - IVL Nelinka Flat
15:00 - IVL Akim BOC
15:45 - IVL Agape ČSV
16:30 - IVL Kiara Flat
17:15 - IVL Bardy LR
18:00 - IVL Smokey Shiba
22
9:00 - IVL Amy BOC
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL Dante MKO
11:45 - IVL Daisy Husky
12:30 - IVL Bady AST
13:15 - IVL Oli Kříženec
14:00 - IVL Molly Kříženec
14:45 - IVL Ginny Whippet
15:30 - IVL Max PRT
16:15 - IVL Bela BOC 1306
23
4
24
25
12:30 - IVL Arny AST
14:00 - IVL 2x CSV
16:00 - IVL Charlie CKC - domluva
16:30 - IVL Boris SAO
16:30 - IVL Bailey AUO - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
26
12:00 - IVL Thor LionDog
12:00 - IVL Jimmi Chodsky a Thor LionDog
12:45 - IVL Benjamin Kříženec
12:45 - IVL Scooby BOC
13:30 - IVL Mokka Kříženec
13:30 - IVL Ori MKO
14:15 - IVL Dante MKO
15:00 - IVL Thor SBT
15:00 - IVL Tina SBT
15:30 - IVL Meda Pudl
15:45 - IVL Árón AST
16:15 - IVL Jessie IS
16:30 - IVL Rufus Knirac a Ignacius SBT
16:30 - IVL Oli Kříženec
16:30 - IVL Bela BOC 1306
17:15 - Agility pro každého
17:15 - IVL Darwin GR
18:00 - Školka pro štěňata
27
12:00 - IVL Daisy Husky
14:15 - IVL Nelinka FCR
15:00 - IVL Benjamin Šeltie
15:45 - IVL Barney Buldoček
16:30 - IVL Toby Kříženec
16:30 - IVL Charlie BOC
17:15 - IVL Kevin RR
17:30 - IVL Joey Čivava - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
28
10:00 - IVL Tor ČF
11:30 - IVL Monty Špic - domluva
12:00 - IVL Nero AST
12:00 - IVL Fram ČSP
15:00 - IVL Baloo Husky
15:00 - IVL Hailey Kříženec
15:45 - IVL Nelly Kříženec a Ria Kavalir
15:45 - IVL Shadow AST
15:45 - IVL Ria Kavalir
16:30 - IVL Amy BOC a Amalka AUO
16:30 - IVL Akim BOC
16:30 - IVL Bardy LR
17:15 - IVL Kiara FCR
18:00 - IVL Agape ČSV
29
9:00 - IVL Rocky Boxer
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL Kevin GR
11:45 - IVL Max PRT
11:45 - IVL Oli Kříženec
30
5
31
1
15:30 - IVL Brix ohař - domluva
15:45 - IVL Ron LR
16:00 - IVL Connie TrpaslIčí pudl - domluva
16:30 - IVL 2x ČSV
16:45 - IVL Boris SAO
17:30 - IVL Arny AST
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
2
12:00 - IVL Bady AST
12:45 - IVL Jimmi Chodsky
12:45 - IVL Agape ČSV
13:30 - IVL Benjamin Kříženec
13:30 - IVL Ori MKO
14:15 - IVL Thor SBT
14:15 - IVL Dante MKO
15:00 - IVL Mokka Kříženec
15:00 - IVL Charlie CKC
15:45 - IVL Viola Briard
15:45 - IVL Molly Kříženec
15:45 - IVL Amalka AUO
16:15 - IVL Jessie IS
16:30 - IVL Rufus Knírač
16:30 - IVL Darwin
17:15 - Agility pro každého
18:00 - Školka pro štěňata
3
10:00 - IVL Nero AST
12:00 - IVL Alfie Dalmatin
13:30 - IVL Daisy Husky
14:15 - IVL Tina SBT
15:00 - IVL Hailey Kříženec
16:30 - IVL Max PRT
16:30 - IVL Charlie BOC
17:15 - IVL Benjamin Šeltie
17:15 - IVL Scooby BOC
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
4
9:30 - IVL Albert AHT
10:30 - IVL Monty Pomeranian
11:15 - IVL Rocky LR
12:00 - IVL Brad Husky
12:00 - IVL Fram ČSP
12:45 - IVL Ria Kavalir
12:45 - IVL Shelly Papillon
13:30 - IVL Joey Čivava
14:15 - IVL Nelinka FCR
14:15 - IVL Dante MKO
15:00 - IVL Kevin RR
16:30 - IVL Bardy LR a Akim BOC
16:30 - IVL Akim BOC
17:15 - IVL Smokey Shiba
5
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL Rocky Boxer
11:45 - IVL Bailey BOC
6