Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Prosinec
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2022
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
48
28
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
29
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
30
11:45 - IVL Donut AUO
12:30 - IVL Aylin Tosa
12:30 - IVL Duke MiniAUO
13:15 - IVL Eddie AST
14:00 - IVL Bastien LR
14:00 - IVL Agape ČSV
14:45 - IVL Rocky CKC
14:45 - IVL Crowley kříženec
14:45 - IVL Árón SBT
15:00 - Socializační lekce (Komenského sady)
15:00 - IVL Baddy AST
15:30 - IVL Dobby IT
15:30 - IVL Bruno HHK a Spike SBT
16:00 - IVL Jessie AST
16:15 - IVL Rio NO
17:00 - IVL Monty Kříženec
17:00 - IVL Monty Pomeranian a Kvído ČF
17:00 - IVL Fram ČSP a Crowley Kříženec
18:00 - Školka pro štěňata
1
12:30 - IVL Charlie jezevčík
14:00 - IVL Orry BOC
14:45 - IVL Alex SharPei
15:30 - IVL Lilia Samojed
15:30 - IVL Snowie samojed
16:00 - IVL Buddy BOC
16:15 - IVL Sunny GR
16:15 - IVL Ozzy Havanský
16:15 - IVL Dobby ohař
17:00 - IVL Layla NKO
17:00 - IVL Bria Spinone
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
20:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H Amy BOC
2
9:00 - IVL Rocky GR
9:45 - IVL Bolt NO a Sheila NO
10:30 - IVL Rex NO
13:15 - IVL Caira shiba
14:00 - IVL Ria BOC
14:45 - IVL Haky BOC
15:30 - IVL Sheldon LR
16:15 - IVL Mia FB
17:00 - IVL Eevee BOC
17:45 - IVL Darwin GR a Ari AUO
3
8:00 - IVL Litchi kříženec
9:00 - IVL Rozárka špic
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Čeky kříženec
11:00 - IVL Alex SharPei
11:45 - IVL Flok Velšteriér
4
49
5
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
6
17:00 - IVL Dara NO
18:00 - Mikulášská skupina (Michálkovice)
7
11:45 - IVL Kira kříženec
12:30 - IVL Ally VŠSP
12:30 - IVL Eddie AST
13:15 - IVL Ozzy Havanský
13:15 - IVL Duke MiniAUO
14:00 - IVL Bastien LR
14:00 - IVL Árón SBT
14:00 - IVL Dobby VOK
14:45 - IVL Bailey BOM
14:45 - IVL Agape ČSV
15:00 - Socializační lekce (Vánoční trhy)
15:00 - IVL Bady AST
15:30 - IVL Rocky CKC
16:15 - IVL Happy YT a Bria Spinone
16:15 - IVL Badinek whippet
17:00 - IVL Amy AST
17:00 - IVL Annie Kříženec
17:00 - IVL Darwin GR
17:00 - IVL Monty Pomeranian
18:00 - Školka pro štěňata
8
12:30 - IVL Bolt NO
12:30 - IVL Donut AUO
13:15 - IVL Virga a Varga PON
14:00 - IVL Crowley Kříženec
14:00 - IVL Sheldon LR
14:45 - IVL Snowie Samojed
14:45 - IVL Rozárka špic
15:30 - IVL Bruno HHK a Spike SBT
15:30 - IVL Lupin čivava
16:15 - IVL Lilia Samojed
17:00 - IVL Rio NO
17:00 - IVL Aisha AUO
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
20:00 - Agility pro každého
9
9:00 - IVL Rocky GR
9:45 - IVL Cookie Cotton
10:30 - IVL Marvel BOC
11:15 - IVL Athéna bull
12:30 - IVL Charlie jezevčík
13:15 - IVL Ari AUO
14:00 - IVL Mia FB
14:45 - IVL Haky BOC
15:30 - IVL Axel GR
16:15 - IVL Dobby IT
17:00 - IVL Eevee BOC
17:45 - IVL Aira kříženec a Kvído ČF
10
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Čeky kříženec
11:00 - IVL Meggie NKO
12:30 - IVL Litchi kříženec
11
10:00 - Speciální lekce na Faunatrzích
50
12
13:15 - IVL Charlie jezevčík
14:00 - IVL Dobby IT
14:45 - IVL Rozárka špic
15:30 - IVL Lupin čivava
16:00 - Agility pro každého
16:15 - IVL Lilia Samojed
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL Eevee BOC
17:45 - IVL Axel GR
13
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
14
11:00 - IVL Sheldon LR
11:00 - IVL Prya SBT
11:45 - IVL Ari AUO
11:45 - IVL Marvel BOC
12:30 - IVL Eddie AST
12:30 - IVL Aylin Tosa
13:15 - IVL Caira shiba
14:00 - IVL Duke MiniAUO
14:00 - IVL Árón SBT a Snowie Samojed
14:00 - IVL Bastien LR
14:45 - IVL Agape ČSV
14:45 - IVL Charlie jezevčík
15:00 - IVL Jessie AST
15:30 - IVL Rocky CKC
15:30 - IVL Ally VŠSP
16:00 - IVL Bady AST
16:15 - IVL Ria BOC
16:15 - IVL Ozzy Havanský
17:00 - IVL Layla NKO
17:00 - IVL 2x Chodský
Zobrazit doplňující události
15
11:00 - IVL Rocky GR
11:45 - IVL Mia FB
11:45 - IVL Ubbe POM
12:30 - IVL Badinek whippet
12:30 - IVL Athéna Bull
13:15 - IVL Dobby VOK
13:15 - IVL Wilga a Warka PON
14:00 - IVL Orry BOC
14:00 - IVL Crowley Kříženec
14:00 - IVL Amy AST
14:45 - IVL Kira kříženec
14:45 - IVL Jimmy Chodský
15:30 - IVL Alex SharPei
15:30 - IVL Happy YT
16:15 - IVL Sunny GR
16:15 - IVL Bria Spinone
16:15 - IVL Hugo kokr
17:00 - IVL Aysha AUO
17:00 - IVL Isis RR
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
Zobrazit doplňující události
16
9:00 - IVL Haky BOC
9:45 - IVL Sheila NO
10:30 - IVL Charlie Biewer
11:15 - IVL Bolt NO
12:00 - IVL Bailey BOM
12:45 - IVL Bruno HHK
15:30 - IVL Donut AUO
16:15 - IVL Ruby AUO
17:00 - IVL Daisy AUO
17:45 - IVL Eevee BOC
17
7:30 - Intenzivní trénink Agility
9:00 - IVL Annie Kříženec
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Flok Velšteriér
11:00 - IVL Maggie MKO
11:00 - IVL Spike SBT
11:45 - IVL Litchi kříženec
11:45 - IVL Čeky kříženec
11:45 - IVL Rio NO
12:30 - IVL Cookie Cotton
18
51
19
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
20
16:00 - IVL Bailey BOM
17:00 - IVL Dara NO
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
21
11:00 - IVL Crowley Kříženec
11:30 - IVL Athéna Bull
12:30 - IVL Hugo kokr
13:15 - IVL Marvel BOC
13:15 - IVL Donut AUO
14:00 - IVL Isis RR
14:00 - IVL Charlie jezevčík
14:45 - IVL Ozzy Havanský
14:45 - IVL Dobby VOK
15:30 - IVL Ally VŠSP
15:30 - IVL Charlie FB
16:00 - Socializační lekce (Vánoční trhy)
16:15 - IVL Rio NO
17:00 - IVL Bruno HHK a Annie Kříženec
17:00 - IVL Daisy AUO
18:00 - Školka pro štěňata
22
11:45 - IVL Monty Čivava
12:30 - IVL Barney GR
13:15 - IVL Eddie AST
14:00 - IVL Caira shiba
14:45 - IVL Sheldon LR
15:30 - IVL Lupin čivava
16:15 - IVL Axel GR
17:00 - IVL Ruby AUO
18:00 - Vánoční skupina (Hala)
19:00 - Agility pro každého
20:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H Amy BOC
23
12:30 - IVL Kira kříženec
13:15 - IVL Mia FB
14:00 - IVL Ari AUO
14:45 - IVL Rozárka špic
15:30 - IVL Orry BOC
16:15 - IVL Flok Velšteriér
17:00 - IVL Darwin GR a Badínek whippet
24
25
52
26
27
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
28
13:15 - IVL Dobby VOK
14:00 - IVL Hugo kokr
14:45 - IVL Daisy AUO
15:30 - IVL Litchi kříženec
17:00 - IVL Monty Pomeranian a Badínek whippet
29
11:45 - IVL Orry BOC
12:30 - IVL Lupin čivava
13:15 - IVL Eddie AST
14:00 - IVL Barney GR
14:45 - IVL Monty Čivava
15:30 - IVL Rumi SBT
15:30 - IVL Alex SharPei
16:15 - IVL Maggie MKO
17:00 - IVL Aysha AUO
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
20:00 - Agility pro každého
30
12:30 - IVL Ruby AUO
13:15 - IVL Čeky kříženec
14:00 - IVL Ari AUO a Daisy AUO
14:45 - IVL Duke MiniAUO
14:45 - IVL Kira kříženec
15:30 - IVL Charlie jezevčík
31
8:15 - IVL H Jimmy CHodsky
9:00 - Silvestrovský trénink Agility
10:00 - Silvestrovský trénink Agility
11:00 - IVL H Amy BOC
1