Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Kvě
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2023
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
18
1
15:15 - IVL H Valentyna Papilon
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVH H Amy BOC
2
16:00 - IVL Shadow BOC
17:00 - IVL Marvel kříženec
17:00 - IVL Tayrox kříženec - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - Školka pro štěňata
19:15 - IVL Abby BOM a Ally VŠSP
3
11:30 - IVL Charlie BOC
15:30 - IVL Ronnie BOC
16:00 - IVL Quinn MT
16:15 - IVL Sia pudl
16:30 - IVL Kendy Boxer - domluva
16:30 - IVL Max Biewer
17:00 - IVL Kvído ČF a bailey BOM
17:00 - IVL Bruno kříženec
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - IVL Yuki AST
4
14:45 - IVL Deborah SBT
15:00 - IVL Jessie AST
15:30 - IVL Levi NSR
16:00 - IVL Wiky PAP
16:15 - IVL Fenrir ČSV
16:45 - IVL Bady a Marley RR
17:00 - IVL Ailin Sarloss
17:00 - IVL Athos Corgi
17:45 - IVL Bailey MiniAUO
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
18:00 - IVL Bobina jezevčík
19:00 - Agility pro každého
19:00 - IVL Meggie BŠO
20:00 - IVL H Loki BOC
5
9:00 - IVL Charlie Biewer a Bolt NO
9:45 - IVL Cookie AUO a Marvel BOC
10:30 - IVL Amaya Shiba
6
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
7
19
8
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
9
16:30 - IVL Tayrox kříženec - domluva
17:00 - IVL Marvel kříženec
17:00 - IVL Sirius Čivava - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - Školka pro štěňata
10
11:45 - IVL Kenedy boxer
14:45 - IVL Amaya Shiba
15:30 - IVL Alfie dalmatin
16:15 - IVL Eddie KOO
17:00 - IVL Bruno AUO
17:00 - IVL Shadow BOC
18:00 - Školka pro štěňata
11
14:00 - IVL Bolt NO a Axis honič
14:45 - IVL Deborah SBT
15:30 - IVL Fenrir ČSV
16:15 - IVL Levi NSR
17:00 - IVL Kvído ČF
17:00 - IVL Bruno kříženec
17:00 - IVL Ally VŠSP
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
18:00 - IVL Fram ČSP
19:00 - Agility pro každého
19:00 - IVL Yuki AST
20:00 - IVH H Amy BOC
12
9:45 - IVL Cookie AUO a Rocky GR
10:15 - IVL Bron MKO
10:30 - IVL Sia pudl
11:45 - IVL Arwen RR
11:45 - IVL Barney RR
12:30 - IVL Marvel BOC
12:30 - IVL Alfík lagotto
13:15 - IVL Ari AUO
14:00 - IVL Rumi SBT
14:45 - IVL Agape ČSV
15:30 - IVL Maggie KKCH
16:15 - IVL Grace čivava
17:00 - IVL Charlie BOC
17:00 - IVL Dobby ohař a Lupin čivava
17:45 - IVL Korby NO a Ruby AUO
18:00 - IVL Bobina jezevčík
18:30 - IVL Zoe YT
13
8:15 - IVL Eddie AST
9:00 - IVL Barney GR a Eevee BOC
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Eula AHT
11:45 - IVL Coudy kříženec
12:30 - IVL Lexi kříženec
13:15 - IVL Clowie CKC
14
20
15
15:15 - IVL H Warka, Wilga
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
18:00 - IVH H Amy BOC
18:00 - IVH H Ema pudl
16
9:30 - IVL Boris SAO
16:30 - IVL Ari AUO
17:00 - IVL Sirius Čivava
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - Školka pro štěňata
17
12:30 - IVL Celeste MSP
13:15 - IVL Sia pudl
14:45 - IVL Agape ČSV
14:45 - IVL Amaya Shiba
15:30 - IVL Rumi SBT
16:15 - IVL Dakota bígl
16:15 - IVL Ailin Sarloss
17:00 - IVL Bron MKO
17:00 - IVL Thorfinn BOC
17:00 - IVL Bobina jezevčík
17:30 - IVL Bonnie VOK - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
18
13:15 - IVL Fenrir ČSV
14:45 - IVL Deborah SBT
15:30 - IVL Kvído ČF
16:00 - IVL Marley RR
16:15 - IVL Kenedy boxer
16:45 - IVL Wiky PAP
17:00 - IVL Bailey BOM a Yago Dobrman
17:00 - IVL Athos Corgi
17:45 - IVL Max Biewer
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
19:00 - IVL Yuki AST
19:00 - IVL H AMY BOC
20:00 - IVL H Loki BOC
19
8:00 - IVL Eddie KOO a Marvel BOC
9:00 - IVL Bolt NO a Rocky GR
9:30 - IVL Maggie CKC
10:15 - IVL Abelard kokr
11:45 - IVL Marley AUO
12:30 - IVL Alfík lagotto
13:15 - IVL Lucky BOC
14:00 - IVL Ria BOC
14:45 - IVL Sára SBT
15:00 - IVL Bady AST
15:30 - IVL Arte KBT
16:00 - IVL Bailey MiniAUO
16:15 - IVL Korby NO a Eddie AST
17:00 - IVL Barney RR
17:00 - IVL Lupin čivava a Ruby AUO
17:00 - IVL Charlie BOC
18:00 - IVL Bárny Landseer
20
8:15 - IVL Coudy kříženec
9:00 - IVL Eevee BOC
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Dobby ohař
11:45 - ZRUŠENO - IVL Catherine kříženec
12:30 - IVL Arny shiba
21
7:15 - IVL H Jimmy Chodsky
8:00 - Intenzivní trénink Agility
21
22
15:15 - IVL H Charlie kříženec
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
18:00 - IVH H Ema pudl
23
15:00 - IVL Boris SAO Dáša
15:00 - IVL Igor GR
17:00 - IVL Bax LR - domluva
17:30 - IVL Nori jezevčík - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - Školka pro štěňata
24
11:00 - IVL Rumi SBT
11:45 - IVL Maggie CKC
12:30 - IVL Sára SBT
12:30 - IVL Celest MSP
13:15 - IVL Kenedy boxer
14:45 - IVL Dobby ohař
14:45 - IVL Amaya shiba
15:30 - IVL Korby NO
15:30 - IVL Sirius Čivava
16:15 - IVL Arte KBT
16:15 - IVL Fenrir ČSV
17:00 - IVL Agape ČSV
17:00 - IVL Thorfin BOC
17:00 - IVL Shadow BOC
17:30 - IVL Abby a Mia kříženec - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - IVL Meggie BŠO
25
14:00 - IVL Jonathan BSP
14:45 - IVL Deborah SBT
15:30 - IVL Ailin Sarloss
16:15 - IVL Levi NSR
16:45 - IVL Marley RR a Bady AST
17:00 - IVL Bruno AUO
17:00 - IVL Barny Landseer
17:45 - IVL Max Biewer
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
19:00 - IVL Yuki AST
20:00 - IVH H Amy BOC
26
9:00 - IVL Artur AUO
9:45 - IVL Yago Dobrman a Rocky GR
11:45 - IVL Marley AUO
12:30 - IVL Ari AUO
13:15 - IVL Abelard kokr
14:45 - IVL Bary appenzel
15:30 - IVL Nori jezevčík
16:00 - IVL Wiky PAP
16:15 - IVL Zoe YT
16:45 - IVL Bailey MiniAUO
17:00 - IVL Bron MKO
17:00 - IVL Bobina jezevčík
17:45 - IVL Eddie AST
17:45 - IVL Lupin čivava
27
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
15:30 - IVL Clowie CKC
16:15 - IVL Bonnie VOK
17:00 - IVL Coudy kříženec
17:45 - IVL Barney RR
28
22
29
15:15 - IVL H Warka, Wilga
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
18:00 - IVH H Amy BOC
18:00 - IVH H Ema pudl
30
14:00 - IVL Dášenka SAO
15:00 - IVL Igor GR
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - Školka pro štěňata
31
11:45 - IVL Artur AUO
12:30 - IVL Celeste MSP
13:15 - IVL Sia pudl
14:45 - IVL Johny BSP a Aylin Tosa
14:45 - IVL Eddy jezevčík
15:30 - IVL Sirius Čivava
15:30 - IVL Bruno AUO
16:15 - IVL Eddie KOO a Cookie AUO
16:15 - IVL Agape ČSV
16:15 - IVL Eddie KOO
17:00 - IVL Fram ČSP a Kvído ČF
17:00 - IVL Eula AHT
17:30 - IVL Archie Dalmatin - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
1
11:45 - IVL Henry RTW
12:30 - IVL Kenedy boxer
14:45 - IVL Thorfin BOC
15:30 - IVL Deborah SBT
16:00 - IVL Marley RR a Bady AST
16:15 - IVL Fenrir ČSV
16:45 - IVL Don NO
17:00 - IVL Athos Corgi
17:00 - IVL Bobina jezevčík
17:45 - IVL Wiky PAP
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H Loki BOC
2
9:30 - IVL Hugo kokr
10:15 - IVL Rumi SBT
11:45 - IVL Abelard kokr
12:30 - IVL Sára SBT
13:15 - IVL Ari AUO
14:00 - IVL Bron MKO
14:45 - IVL Jogi kříženec
15:30 - IVL Korby NO
16:15 - IVL Dobby ohař a Levin NSR
16:30 - IVL Bailey MiniAUO
17:00 - IVL Ruby AUO a Lupin čivava
17:00 - IVL Barny Landseer
17:00 - IVL Yuki AST
17:45 - IVL Eevee BOC
18:30 - IVL Bary appenzel
3
8:15 - IVL Medy pointer
9:00 - IVL Nori jezevčík
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Pixie jezevčík
11:45 - IVL Bonnie VOK
12:30 - IVL Angie BOC
13:15 - IVL Coudy kříženec
14:45 - IVL Archie dalmatin
4