Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Duben
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2024
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
14
1
16:30 - Agility pro každého
17:30 - Agility pro každého
18:30 - Skupinový výcvik (HALA)
2
11:00 - IVL Orry BOC
15:00 - IVL Ben kříženec - domluva
16:15 - IVL Bony LR
17:00 - IVL Rasmus bigl
17:00 - IVL Olaf MKO
18:00 - Socializace pro dospělé psy
3
14:00 - IVL Buddy BOM
14:45 - IVL Zira bull
15:30 - IVL Lerry BOC
16:15 - IVL Arte KBT
16:15 - IVL Carby a Arny BOC
16:15 - IVL Arya LR
16:30 - IVL Percy kříženec - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
4
13:30 - IVL Meda Havanský
14:30 - IVL Tara NO
14:45 - IVL Gordon Kolie
15:15 - IVL Hačiko Shiba
15:30 - IVL Arya BŠO
15:30 - IVL Archie AUO
16:00 - IVL Zuko NO
16:15 - IVL Lexi Husky
16:15 - IVL Bohoušek kříženec
16:15 - IVL Sorbon Kuvasz
16:15 - IVL Phoebe GR
17:00 - IVL Čárlí biewer
17:00 - IVL Eimi NO
17:00 - IVL Angie HW a Darling HW
17:00 - IVL Meggie BOC
17:45 - IVL Abby Lagotto
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H AMY BOC
5
9:00 - IVL Amber MSP
10:00 - IVL Loki GR
10:45 - IVL Lea Miniauo
15:15 - IVL Caylee bolonka
16:00 - IVL Aron bulterier
6
9:00 - IVL Gosudar TR
9:00 - IVL Nitrox kříženec
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:15 - IVL Bertík kříženec
12:00 - IVL H Ben AO
7
9:30 - IVL Luna AUO
10:15 - IVL Luna AUO
15
8
15:00 - IVL H Warka
15:45 - IVL H AMY BOC
16:30 - Agility pro každého
17:30 - Agility pro každého
17:30 - Ivl H Mimi pudl
18:30 - Skupinový výcvik (HALA)
9
13:30 - IVL Meda Havanský
14:30 - IVL Hugo Buldok
15:30 - IVL Tara NO
16:15 - IVL Flotilka knírač
16:15 - IVL Alvin ČSP
16:15 - IVL Arci AUO
17:00 - IVL Bony LR
17:00 - IVL Olaf MKO
17:00 - IVL Meggie BOC
17:15 - IVL Lexi Husky
18:00 - Socializace pro dospělé psy
10
13:15 - IVL Lery BOC
14:45 - IVL Zira bull
15:30 - IVL Rasmus bigl
15:30 - IVL Ben kříženec
16:15 - IVL Arte KBT a Ruby AUO
17:00 - IVL Archibald Španěl
17:00 - IVL Gama AST - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
11
15:30 - IVL Ben AO
15:30 - IVL Hačiko Shiba
15:30 - IVL Sníh husky
16:15 - IVL Arya BŠO
16:15 - IVL Percy Kříženec
16:15 - IVL Shelby Husky
16:30 - IVL Caylee bolonka
17:00 - IVL Čárlí biewer
17:00 - IVL Moki maltipoo
17:15 - IVL Jack JRT
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
18:15 - IVL H Loki BOC
19:00 - Agility pro každého
12
10:00 - IVL Amber MSP
10:45 - IVL Buddy BOM
11:30 - IVL Loki GR
13
9:00 - IVL Nitrox Kříženec
9:30 - IVL Bonnie LR
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:15 - IVL Sorbon Kuvasz
11:15 - IVL Annie BOC
12:00 - IVL Phoebe GR
12:45 - IVL Alfik jezevčík
14
9:30 - IVL Luna AUO
16
15
15:00 - IVL H Warka
15:45 - IVL H Valentýnka, PAP
16:30 - Agility pro každého
17:30 - Agility pro každého
18:30 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - IVL Miko Shiba - domluva
16
11:30 - IVL Orry BOC
13:30 - IVL Meda Havanský
14:00 - IVL Rory Lagotto domluva
14:30 - IVL Amélie GR
14:45 - IVL Kerri Chodsky
15:30 - IVL Tara NO
15:30 - IVL Gordon Kolie
16:15 - IVL Ben AO
16:15 - IVL Sorbon Kuvasz
16:30 - IVL Alvin ČSP
17:00 - IVL Gama bull
17:00 - IVL H Arya LR
18:00 - Socializace pro dospělé psy
17
10:00 - IVL Hanička Kolie
13:15 - IVL Buddy BOM
14:45 - IVL Zira bull
14:45 - IVL Elik biewer
15:30 - IVL Ben kříženec
16:15 - IVL Archie AUO
17:00 - IVL Angie HW a Darling HW
17:30 - IVL Hiroshi Shiba Inu - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
18
14:30 - IVL Hugo Buldok
14:45 - IVL Arte KBT
15:30 - IVL Hačiko Shiba
15:30 - IVL Alfik jezevčík
16:15 - IVL Percy Kříženec
16:15 - IVL Lexi husky
16:15 - IVL H Flotilka knirač
17:00 - IVL Olaf MKO
17:00 - IVL H Bohoušek kříženec
17:00 - IVL Meggie BOC
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H AMY BOC
19
10:00 - IVL Amber MSP
11:00 - IVL Lea miniauo
14:00 - IVL Ami boxer domluva
15:00 - IVL Goss TR
16:00 - IVL Aki RR domluva
20
9:00 - IVL Ciro Mudi
9:30 - IVL Bonnie LR
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
10:15 - IVL Barbora BOC
11:15 - IVL Phoebe GR
11:15 - IVl H Bertík kříženec
21
17
22
15:00 - IVL H Warka
15:45 - IVL H Loki, BOC
16:30 - Agility pro každého
17:30 - Agility pro každého
17:30 - Ivl H Mimi pudl
18:30 - Skupinový výcvik (HALA)
23
16:30 - IVL Percy Kříženec
17:00 - IVL Hugo SBT
18:00 - Socializace pro dospělé psy
18:00 - IVL Arci AUO
24
14:15 - IVL Lucky kříženec
15:30 - IVL Loki GR a Lea miniauo
16:00 - IVL Asanta kříženec - domluva
16:15 - IVL Arte KBT
16:30 - IVL Kira SBT - domluva
17:00 - IVL Arya LR
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - IVL Piloš ČSV - domluva
25
14:00 - IVL Rory Lagotto
14:45 - IVL Kerri Chodsky
15:30 - IVL Ben AO
15:30 - IVL Gordon Kolie
16:15 - IVL Arya BŠO
16:15 - IVL Phoebe GR
17:00 - IVL Ami boxer
17:00 - IVL Sníh kříženec
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H AMY BOC
26
9:00 - IVL Aki RR
10:45 - IVL Sorbon Kuvasz
27
9:00 - IVL Nitrox kříženec
9:00 - IVL Bruno RTW
9:00 - IVL Weezy BOC
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:15 - IVL Hiroshi Shiba
11:15 - IVL Asanta kříženec
12:00 - IVL Lexi husky
28
9:30 - IVL Luna AUO
10:30 - IVL Meggie BOC
18
29
16:00 - IVL H Jimmy Chodsky
16:00 - IVL Hugo Buldok
16:30 - Agility pro každého
16:45 - IVL H Valentýnka, PAP
17:30 - Agility pro každého
18:30 - Skupinový výcvik (HALA)
30
13:15 - IVL Lili SBT
13:30 - IVL Bruno GR
14:00 - IVL Rory Lagotto
14:30 - IVL Brambi Boston
14:45 - IVL Lucky kříženec
15:30 - IVL Kira Bull
15:30 - IVL Iggy IS
16:15 - IVL Flotilka knírač
16:15 - IVL Piloš ČSV
16:30 - IVL Alvin ČSP
17:00 - IVL Fanny kříženec - domluva
17:00 - IVL Olaf MKO
17:15 - IVL Winnie JTK
17:30 - IVL Attrey pudl - domluva
18:00 - Socializace pro dospělé psy
18:00 - IVL Aron GR
1
9:30 - IVL Luna AUO
17:00 - IVL Asanta křízenec
18:00 - Školka pro štěňata
2
9:00 - IVL Lery BOC
15:30 - IVL Aryana BŠO
16:15 - IVL Arya LR
17:00 - IVL Čárli biewer
17:00 - IVL Adéle boxer
17:00 - IVL Aki RR
17:45 - IVL Sorbon Kuvasz
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
3
15:00 - IVL Goss TR
15:45 - IVL Zira bull
16:30 - IVL Avril Bernský
17:15 - IVL Nitrox Kříženec
4
9:00 - IVL Ciro Mudi
9:00 - IVL Bertík kříženec
9:00 - IVL Eimi NO
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
10:00 - IVL Hiroshi shiba
11:00 - IVL Bruno RTW
11:00 - IVL Lea miniauo a Loki GR
11:15 - IVL Bohoušek kříženec
12:00 - IVL Weezy BOC
5
9:45 - IVL Elinka jezevčík
10:30 - IVL Meggie BOC