Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Prosinec
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2017
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
48
27
28
16:00 - IVL Barbar
16:45 - Agility pro každého
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
29
17:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Oli a Kejsy
30
10:00 - IVL Stalbul Dixie
12:00 - IVL Worf a Carbon
15:00 - IVL RTW Daisy
15:00 - IVL Kitty a Barachiel
16:00 - IVL Husky Jessie
16:00 - IVL Palmira a Nagini
17:00 - IVL Boxer Rozárka
18:00 - Teoretická lekce odložení (zůstaň)
1
14:00 - IVL Bišon Tobi
2
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - Agility pro každého
3
49
4
5
16:45 - Agility pro každého
17:00 - IVL setr Argo
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
6
9:00 - IVL Maďar Abigail
10:00 - IVL Výmar Apollo a Nagini
11:00 - IVL Pitbull Pedro
16:00 - IVL Dasty a Argo
16:00 - IVL NO Kenny a Barachiel
17:00 - Školka pro štěňata
17:00 - IVL Buldoček Koko
7
15:00 - IVL Frankie
15:00 - IVL Jeff
16:00 - IVL Yami a GR Finn
16:00 - IVL JRT Uzlík
17:00 - IVL Bull Daisy a Gaira
17:00 - IVL NO Quino
18:00 - IVL Jason a Max
8
9
9:00 - IVL Dasty a Argo
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - Agility pro každého
10
50
11
12
9:00 - IVL Pitbull Pedro
16:45 - Agility pro každého
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
13
10:00 - IVL Kříženec Barney
15:00 - IVL Výmar Apollo, Nagini a Frankie
16:00 - IVL Olívie a NO Kenny
16:00 - IVL Maďar Abigail
17:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Husky Jessie
14
16:00 - IVL Dasty a Argo
16:00 - IVL NO Argo a Yami
17:00 - IVL Kříženec Lucky
17:00 - IVL Sheltie Foxie
18:00 - IVL NO Jerry
15
16
9:00 - IVL Bolt
9:30 - IVL Adéla
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - Agility pro každého
17
51
18
8:30 - IVL Damon
18:00 - Teoretická lekce chůze u nohy (k noze)
19
8:00 - IVL Pitbull Pedro
9:00 - IVL Damon
17:00 - IVL setr Argo
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
20
15:00 - IVL Pitbull Sorbo
16:00 - IVL Barbar a Barachiel
17:00 - Školka pro štěňata
21
15:00 - IVL CC Gaira a Kitty
16:00 - IVL Husky Jessie
16:00 - IVL Buldoček Koko
17:00 - IVL Maďar Abigail
17:00 - IVL No Qiuno
18:00 - IVL Jezevčík Agáta
18:00 - IVL JRT Uzlík
22
23
24
52
25
26
27
16:00 - IVL Bišon Tobi
17:00 - Školka pro štěňata
28
15:00 - IVL Chester
16:00 - IVL Sorbo a Barbar
17:00 - IVL CC Adéla
29
30
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
31