Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Srpen
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2019
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
31
29
10:00 - IVL shiba Kimi
11:00 - IVL špic Pipi
16:00 - IVL NO Max
17:00 - IVL AM/SH Django
18:00 - Školka pro štěňata
30
14:00 - IVL VŠSP Fred a corgi Poppy
15:00 - IVL york Míša
16:00 - IVL malamut Ennie
17:00 - IVL york Jack
17:00 - IVL stafbull High level - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
31
9:00 - IVL NO Targo
10:00 - IVL ohař Donut
10:00 - IVL RTW Ozzy
17:00 - IVL jezevčík Daisy
1
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
2
17:00 - IVL BOC Arny
18:00 - IVL Charlie a Bert
3
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
4
32
5
10:00 - IVL špic Pipi
18:00 - Školka pro štěňata
6
8:30 - IVL šarpej Basty
14:00 - IVL york Míša
15:00 - IVL kříženec Artur - domluva
15:00 - IVL VŠSP Fred
16:00 - IVL BOC Blue Berry - domluva
16:00 - IVL ohař Donut
16:30 - IVL BOC Rey a bišon Tobi
17:00 - IVL samojed Damian - domluva
17:00 - IVL york Blondy
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19:00 - Agility pro každého
7
10:00 - IVL RTW Connie
10:00 - IVL jezevčík Rex
14:00 - IVL york Lily
15:00 - IVL papillon Mady
16:00 - IVL NO Max
16:00 - IVL staff Bailey
17:00 - IVL BOC Arny
17:00 - IVL kříženec Chelsea
18:00 - IVL AHP Jack
8
9:00 - IVL stafbul Henry
10:00 - IVL Buffalo
11:00 - IVL kříženec Laky
12:00 - IVL kříženec Natty
13:00 - IVL BŠO Daisy a kříženec Čert
14:00 - IVL Kříženec Kačenka
15:00 - IVL AD Acero
16:00 - IVL jezevčík Daisy
17:00 - IVL BOC Arti a BOC Frances
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
9
10:00 - IVL XLR Artur
10
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - Agility pro každého
11
33
12
10:00 - IVL NO Targo
10:00 - IVL shiba Kimi
17:00 - IVL papillon Meda
18:00 - Školka pro štěňata
13
14:00 - IVL AUO Cerex - domluva
15:00 - IVL LR Timmy - domluva
16:00 - IVL BŠO Enrieta
16:00 - IVL MSP Grogo - domluva
16:30 - IVL pudl Wasco
17:00 - IVL BŠO Elary a BOC Artengo
17:00 - IVL ohař Donut
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
14
10:00 - IVL Stafbull Henry
10:00 - IVL VŠSP Fred
11:00 - IVL RTW Connie
12:00 - IVL jezevčík Rex
15:00 - IVL xLR Timmy
16:00 - IVL RTW Ozzy
17:00 - IVL kříženec Chelsea
18:00 - IVL šiperka Acturus a york Lily
15
8:00 - IVL bull Arisa - domluva
14:00 - IVL kříženec Jack
15:00 - IVL MSP Drogo
16:00 - IVL NO Athos
17:00 - IVL CC Gaira
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
16
10:00 - IVL buldočci Buffalo a Eliot
11:30 - IVL jezevčík Rex
15:00 - IVL BOC Arny
16:00 - IVL husky Teila
17
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18
34
19
10:00 - IVL NO Targo
10:00 - IVL shiba Kimi
16:00 - IVL staff Arisa
17:00 - IVL BOC Frances a papillon Meda
18:00 - Školka pro štěňata
20
16:30 - IVL BOC Attrey a Natty
17:00 - IVL BŠO Enrieta
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
21
10:00 - IVL BŠO Elary
10:00 - IVL staff Almika
11:00 - IVL stafbul High
11:00 - IVL buldoček Monty
12:00 - IVL AD Acero
13:00 - IVL xLR Timmy
14:00 - IVL york Lily a CC Gaira
14:00 - IVL xstaford Jamie - domluva
15:00 - IVL MSP Drogo
15:00 - IVL BŠO Maja - domluva
16:00 - IVL husky Slush
17:00 - IVL kříženec Kačenka
18:00 - IVL AHP Jack a kříženec Čert
22
10:00 - IVL xLR Artur
10:00 - IVL GR Sheyla
11:00 - IVL RTW Connie
12:00 - IVL Buffalo
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
23
9:30 - IVL maďar Deeno - domluva
13:00 - IVL Jezevčík Rex
24
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
25
35
26
16:00 - IVL bígl Vigo - domluva
16:30 - IVL pudl Wasco
17:00 - IVL NO Max
18:00 - Školka pro štěňata
27
8:00 - IVL špic Bodie - domluva
9:30 - IVL jezevčík Alfa - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
28
10:00 - IVL GR Sheyla
12:00 - IVL xLR Timmy
13:00 - IVL york Lily
14:00 - IVL BSP Maja
15:00 - IVL maďar Deeno
15:00 - IVL shiba Kimi
16:00 - IVL RTW Ozzy
16:00 - IVL staff Almika
17:00 - IVL LR Bruno a RTW Connie
18:00 - IVL šiperka Arcturus
18:00 - IVL BOC Arny
19:00 - IVL Navaro a Melissa
29
10:00 - IVL kříženec Laky
12:00 - IVL jezevčík Alfa
13:00 - IVL špic Bodie
14:00 - IVL MSP Grogo
15:00 - IVL samojed Damián
17:00 - IVL BŠO Enrieta a BŠO Elary
17:00 - IVL labrador Ben - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
30
10:00 - IVL buldočci Buffalo a Eliot
15:00 - IVL VŠSP Fred
31
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
1