Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Únor
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2020
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
5
27
9:00 - IVL boxer Laegon
10:00 - IVL jezevčík Carys
11:00 - IVL knírač Jonáš
16:00 - IVL Akita Jiro
17:00 - IVL Bender
17:00 - IVL NO Odin
18:00 - Školka pro štěňata
28
16:00 - IVL jezevčík Jose
17:00 - IVL bull Koffi
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
29
8:30 - IVL biewer - domluva
12:00 - IVL GR Amálka
13:00 - IVL GR Roy
14:00 - IVL NO Mia - domluva
15:00 - IVL LR Bruno
15:00 - IVL VŠŠP Honey - domluva
16:00 - IVL lapinkoira Carim
17:00 - IVL maďar Ozie
17:00 - IVL kříženec Tequilla
30
16:00 - IVL staff Hugo
17:00 - IVL NO Hermiona
17:30 - IVL basset Frap
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
31
9:00 - IVL kříženec Bender
10:00 - IVL maďar Dobrota
17:00 - IVL BŠO Enrieta
1
9:00 - IVL chrt Attis
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
2
9:00 - IVL GR Anakin
10:00 - IVL BOC Arny
6
3
10:00 - IVL biewer
11:00 - IVL knírač Jonáš
16:00 - IVL kříženec Bender
17:00 - IVL AD Acero
18:00 - Školka pro štěňata
4
9:00 - IVL boxer Laegon
16:00 - IVL xBandog Mia a VŠSP Fred
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL basset Frap a bull Koffi
17:00 - IVL basset Frap
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
5
11:00 - IVL boxer Meggie
12:00 - IVL GR Amalka
13:00 - IVL GR Roy
15:00 - IVL maďar Ozie
15:00 - IVL NO Mia
16:00 - IVL lapinkoira Carim
16:00 - IVL kříženec Ross - domluva
17:00 - IVL LR Bruno
17:00 - IVL Křizenec Tequila
17:00 - IVL jezevčík Jessica
18:00 - IVL AHP Jack
6
14:00 - IVL staff Arisa a papillon Meda
15:00 - IVL LR Nugat
15:00 - IVL xbandog Mia
16:00 - IVL akita Jiro
16:00 - IVL bull Koffi
16:00 - IVL NO Hermiona
17:00 - IVL NO Odin
17:00 - IVL jezevcik Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
7
9:00 - IVL boxer Béďa
10:00 - IVL buldoček Eliot a boxer Laegon
15:00 - IVL BOC Active
8
9:00 - IVL bulteriér - domluva
9:00 - IVl basset Frap
9:00 - IVL chrt Attis
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - IVL BOC Attrey
9
7
10
9:00 - IVL staff Carlos - domluva
9:00 - IVL madar Dobrota
10:00 - IVL biewer Tobi
15:00 - IVL boxer Attan
16:00 - IVL lapinkoira Carim
17:00 - IVL NO Hermiona
17:00 - IVL GR Anakin
17:00 - IVL NO Donny
18:00 - Školka pro štěňata
11
16:00 - IVL bulteriér Fido
16:00 - IVL VŠSP Fred
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL basset Frap
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
12
17:00 - IVL BOC Arny a AD Acero
13
9:00 - IVL boxer Laegon
15:00 - IVL knírač Jonáš
16:00 - IVL RTW Ozzy
17:00 - IVL NO Odin
17:00 - IVL jezevcik Jose a bull Kofi
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
14
10:00 - IVL VŠŠP Honey
15
9:00 - IVL BOC Active
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
15:00 - IVL GR Anakin
16
8
17
9:00 - IVL boxer Attan
10:00 - IVL biewer Tobi
11:00 - IVL boxer Akim
12:00 - IVL knírač Jonáš
14:00 - IVL knírač Zack
16:00 - IVL akita Jiro a BOC Attrey
17:00 - IVL jezevčík Yessica
17:00 - IVL NO Donny
18:00 - Školka pro štěňata
18
16:00 - IVL VŠSP Honey
17:00 - IVL bull Koffi
17:30 - IVL bulteriér Ellisa - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL jezevcik Jose
19
10:00 - IVL NO Mia
12:00 - IVL GR Amalka
13:00 - IVL lapinkoira Carim
14:00 - IVL kříženec Milo - domluva
15:00 - IVL maďar Ozie
15:00 - LR Nugat
16:00 - IVL RTW Ozzy
17:00 - IVL kříženec Ross
17:00 - IVL AD Acero
17:00 - IVL krizenec Tequilla
18:00 - IVL AHP Jack
18:00 - IVL BOC Arny
18:00 - IVL NO Odin
20
16:00 - IVL CC Gaira
17:00 - IVL NO Hermiona
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
21
11:00 - IVL boxer Laegon
14:30 - IVL BOC Active
22
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
23
9
24
10:00 - IVL biewer Tobi
11:00 - IVL boxer Akim
16:00 - IVL boxer Attan
17:00 - IVL boxer Laegon
17:00 - IVL AD Acero
18:00 - Školka pro štěňata
25
16:00 - IVL VŠSP Honey
16:00 - IVL VŠSP Fred
17:00 - IVL bull Koffi
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
26
14:00 - IVL knírač Zack
15:00 - IVL knírač Jonáš a staff Arisa
16:00 - IVL krizenec Ross
16:00 - IVL Tequilla
17:00 - IVL stafbul Ellysa
18:00 - Teoretická lekce - výstava
18:00 - IVL Anakin a Yessica
27
9:00 - IVL NO Mia
11:00 - IVL GR Roy
12:00 - IVL NO Hermiona
15:30 - IVL Carim
16:30 - IVL NO Donny
17:00 - IVL jezevcik Jose
17:00 - IVL basset Frap
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
28
10:00 - IVL buldocek Eliot
14:30 - IVL BOC Active
17:00 - IVL BOC Arny
17:00 - IVL Sandy - domluva
29
9:00 - IVL bulteriér Fido
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL chrt Attis
1