Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Březen
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2020
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
9
24
10:00 - IVL biewer Tobi
11:00 - IVL boxer Akim
16:00 - IVL boxer Attan
17:00 - IVL boxer Laegon
17:00 - IVL AD Acero
18:00 - Školka pro štěňata
25
16:00 - IVL VŠSP Honey
16:00 - IVL VŠSP Fred
17:00 - IVL bull Koffi
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
26
14:00 - IVL knírač Zack
15:00 - IVL knírač Jonáš a staff Arisa
16:00 - IVL krizenec Ross
16:00 - IVL Tequilla
17:00 - IVL stafbul Ellysa
18:00 - Teoretická lekce - výstava
18:00 - IVL Anakin a Yessica
27
9:00 - IVL NO Mia
11:00 - IVL GR Roy
12:00 - IVL NO Hermiona
15:30 - IVL Carim
16:30 - IVL NO Donny
17:00 - IVL jezevcik Jose
17:00 - IVL basset Frap
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
28
10:00 - IVL buldocek Eliot
14:30 - IVL BOC Active
17:00 - IVL BOC Arny
17:00 - IVL Sandy - domluva
29
9:00 - IVL bulteriér Fido
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL chrt Attis
1
10
2
10:00 - IVl biewer Tobi
16:00 - IVL BOC Attrey
17:00 - IVL Anakin
18:00 - Školka pro štěňata
3
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL jezevcik Jose
4
9:00 - IVL VSSP Honey
10:00 - IVL maďar
11:00 - IVL biewer Tobi
16:00 - IVL LR Frída - domluva
16:00 - IVL madar Ozie
17:00 - IVL Ellysa
17:00 - IVL Tequila
5
13:00 - IVL GR Roy
14:00 - IVL Chesepeake Natalka
15:00 - IVL lapinkoira Carim
16:00 - IVL RTW Ozzy
17:00 - IVL boxer Laegon a NO Hermiona
17:00 - IVL VŠSP Fred
17:00 - IVL jezevcik Yessica
17:00 - IVL bull Kofi
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL madar Donut
6
14:30 - IVL BOC Active
15:30 - IVL kříženec Ross
7
8:00 - IVL BOC Muffin - domluva
9:00 - IVL boxer Akim - domluva
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
8
11
9
10:00 - IVL kavalir stéla
11:00 - IVL staff Arisa
17:00 - IVL AD Acero
18:00 - Školka pro štěňata
10
11:30 - IVL GR Cairlie
12:30 - IVL BOC Muffin
15:00 - IVL krizenec Dino
16:00 - IVL VŠSP Honey a lapinkoira Carim
16:00 - IVL pudl Xandi - domluva
17:00 - IVL madar Donut a jezevcik Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11
10:00 - IVL biewer Tobi
14:00 - IVL BOC Felix - domluva
15:00 - IVL GR Penny - domluva
16:00 - IVL samojed Snowie - domluva
17:00 - IVL bull Fido
17:00 - IVL krizenec Tequila
17:00 - IVL BOC Arny
17:00 - IVL Anakin
18:00 - IVL boxer Akim nový
12
10:00 - IVL krizenec Coudy
16:00 - IVL krizenec Bender
17:00 - IVL NO Hermiona
17:00 - IVL boxer Laegon
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
13
9:00 - IVL GR Roy
10:00 - IVL buldocek Eliot
11:00 - IVL LR Frída
12:00 - IVL boxer Cherry
13:00 - IVL chesepeake Natalka
14:00 - IVL BOC Active
18:30 - IVL husky Teila
14
9:00 - IVL chrt Attis
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
15
12
16
14:00 - IVL Bender
15:00 - IVL krizenec Dino
16:00 - IVL BOC Attrey a kavalir Stéla
16:00 - IVL AD Acero
17:00 - IVL samojed Snowie
17:00 - IVL madar Donut
18:00 - Školka pro štěňata
17
14:00 - IVL husky Bongo
15:00 - IVL pudl Xandi
15:00 - IVL GR Penny
16:00 - IVL VSSP Honey a lapinkoira Carim
16:00 - IVL krizenec Yummi - domluva
16:00 - IVL VSSP Fred
17:00 - IVL HW Chester
17:00 - IVL jezevcik Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18
12:00 - IVL staff Arisa
13:00 - IVL BOC Muffin
14:00 - IVL boxer Cherry
15:00 - IVL MKO Ozie
16:00 - IVL RTW Ozzy
17:00 - IVL krizenec Bailey - domluva
17:00 - IVL stafbul Ellysa
19
11:00 - IVL LR Frida
11:00 - IVL GR Charlie
17:00 - IVL NO Hermiona
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
20
13:00 - IVL Natalie
17:00 - IVL Anakin
21
9:00 - IVL chrt Attis
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
22
13
23
18:00 - Školka pro štěňata
24
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
25
17:00 - Praktická lekce VÝSTAVA
26
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
27
28
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
29
14
30
18:00 - Školka pro štěňata
31
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
1
17:00 - Malá skupina
2
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
3
4
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
5