Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Kvě
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2020
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
18
27
13:00 - IVL RTW Ozzy
17:00 - IVL BOC Arny
18:00 - Školka pro štěňata
28
9:00 - IVL Biewer Tobi
14:00 - IVL krizenec Eny
15:00 - IVL VŠSP Fred
16:00 - IVL pudl Xandi
16:00 - IVL bull Kofi
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL jezevcik Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
29
10:00 - IVL papillon Meda
11:00 - IVL chesepeak Nothing
12:00 - IVL boxer Cherry
13:00 - IVL maďar Dobrota
13:00 - IVL LR Ginger - domluva
14:00 - IVL NO Athos
14:00 - IVL AUO Benny - domluva
15:00 - IVL samojed Snowie
16:00 - IVL BOM Tony
17:00 - Malá skupina
30
12:00 - IVL BOC Muffin
13:00 - IVL lapinkoira Carim
14:00 - IVL NO Mia
15:00 - IVL chrt Attis
16:30 - IVL NO Hermiona
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
1
10:00 - IVL buldoček Eliot
11:00 - IVL LR Frida
12:00 - IVL bulteriér Fido
2
9:00 - IVL CC Gaira
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
3
19
4
10:00 - IVL bouvier Hugo
11:00 - IVL LR Frida
13:00 - IVL BOC Muffin
14:00 - IVL NO Athos
17:00 - IVL BOC Arny
18:00 - Školka pro štěňata
5
13:00 - IVL kokršpaněl Bonnie - domluva
14:00 - IVL boerboel Challenger - domluva
15:00 - IVL krizenec Enza
15:00 - IVL VSSP Fred
16:00 - IVL GR Tessy - domluva
16:00 - IVL bull Koffi
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL jezevčík Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
6
10:00 - IVL LR Ginger
11:00 - IVL lapinkoira Carim
12:00 - IVL chesepeak Nothing
13:00 - IVL BOC Attrey
14:00 - IVL boxer Cherry
14:00 - IVL whippet Max - domluva
15:00 - IVL maďar Dobrota
15:00 - IVL samojed Snowie
15:00 - IVL GR Tessy
16:00 - IVL Anakin
16:00 - IVL maďar Ozie
16:00 - IVL kokršpaněl Bonnie
17:00 - Malá skupina
17:00 - IVL boxer Attan
7
13:00 - IVL papillon Meda
17:00 - IVL NO Hermiona
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
8
9
9:00 - IVL CC Gaira a chrt Attis
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10
20
11
9:00 - IVL krizenec Bender
10:00 - IVL staff Arisa
11:00 - IVL LR Frída
16:00 - IVL GR Willy
17:00 - IVL BOC Arny
18:00 - Školka pro štěňata
12
12:00 - IVL krizenec Timmy - domluva
13:00 - IVL knírač Zack
13:00 - IVL boerbel Challenger
14:00 - IVL pudl Xandi
14:00 - IVL shiba Kimi
15:00 - IVL krizenec Enza
15:00 - IVL whippet Max
16:00 - IVL kokršpaněl Bonnie
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL jezevčík Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
13
13:00 - IVL chesepeake Nothing
14:00 - IVL LR Ginger
15:00 - IVL samojed Snowie
15:00 - IVL VSSP Fred
16:00 - IVL BOC Active
16:00 - IVL GR Tessy
17:00 - Malá skupina
17:00 - IVL boxer Attan
14
16:00 - IVL bull Fido
17:00 - IVL Anakin
17:00 - IVL NO Hermiona
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
15
10:00 - IVL GR Charlie
11:00 - IVL krizenec Dino
12:00 - IVL BOC Attrey
16
9:00 - IVL CC Gaira
9:00 - IVL chrt Attis
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
17
21
18
9:00 - IVL kříženec Bender
10:00 - IVL knírač Zack
11:00 - IVL LR Frída
16:00 - IVL GR Willy
17:00 - IVL BOC Arny a Anakin
18:00 - Školka pro štěňata
19
13:00 - IVL kříženec Connie - domluva
14:00 - IVL NO Amy - domluva
16:00 - IVL LR Ginger
17:00 - Agility pro každého
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
20
12:00 - IVL BOC Attrey a kříženec Dino
13:00 - IVL chesepeake Nothing
14:00 - IVL kříženec Sisi
14:00 - IVL kříženec Mia
14:00 - IVL kokršpaněl Bonnie
15:00 - IVL Papillon Meda
15:00 - IVL samojed Snowie
15:00 - IVL VŠSP Fred
16:00 - IVL Maďar Ozie
16:00 - IVL GR Ceridwen
16:00 - IVL kříženec Enza
17:00 - Malá skupina
17:00 - IVL boxer Attan a Tony
21
15:00 - IVL whippet Max
15:00 - IVL kříženec Yummi - domluva
16:00 - IVL Bulterier Fido
16:00 - IVL shiba Kimi
17:00 - IVL kříženec Timmy
17:00 - IVL jezevčík Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
22
9:15 - IVL buldoček Eliot
13:00 - IVL buldoček Frenk - domluva
14:00 - IVL BOC Active
15:00 - IVL bouvier Hugo
23
9:00 - IVL CC Gaira a chrt Attis
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
24
22
25
9:00 - IVL knírač Zack
10:00 - IVL Maďar Dobrota
11:00 - IVL BOC Muffin
18:00 - Školka pro štěňata
26
13:00 - IVL boerboel Challenger
13:00 - IVL NO Athos
14:00 - IVL NO Amy
15:00 - IVL GR Jackie - domluva
16:00 - IVL york Teddy - domluva
16:00 - IVL BOC Archie
17:00 - Agility pro každého
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
27
12:00 - IVL kříženec Dino
13:00 - IVL LR Frida a chesepeake Nothing
14:00 - IVL kříženec Sisi
15:00 - IVL Staff Arisa
16:00 - IVL LR Ginger a kříženec Enza
16:00 - IVL Staff Tessa - domluva
17:00 - Malá skupina
17:00 - IVL BOC Arny a Anakin
17:00 - IVL buldoček Idarius
18:00 - IVL Alyssa
18:00 - IVL Staff Hagrid - domluva
28
15:00 - IVL GR Amalka
15:00 - IVL whippet Frezzia
16:00 - IVL shiba Kimi
17:00 - IVL jezevčík Jose
17:00 - IVL kříženec Timmy
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
29
12:00 - IVL VŠSP Fred
13:00 - IVL kokršpaněl Bonnie
30
9:00 - IVL CC Gaira
9:00 - IVL chrt Attis
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
31