Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Červen
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2020
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
23
1
14:00 - IVL kříženec Dino
15:00 - IVL ČSV Edgar
16:00 - IVL GR Willy
17:00 - IVL husky Teila
18:00 - Školka pro štěňata
2
13:30 - IVL NO Amy
16:00 - IVL BOC Archie
16:00 - IVL shiba Kimi
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL jezevčík Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
3
10:00 - IVL buldoček Idarius
11:00 - IVL GR Cairlie
12:00 - IVL BOC Attrey a BOC Muffin
13:00 - IVL chesepeake Nothing
14:00 - IVL kříženec Mia
14:00 - IVL kříženec Sisi
15:00 - IVL Papillon Meda
15:00 - IVL kokršpaněl Bonnie
16:00 - IVL Maďar Ozie a LR Ginger
16:00 - IVL GR Cerdiwen
17:00 - Malá skupina
17:00 - IVL GR Jackie
17:00 - IVL Elyssa
18:00 - IVL BOM Tony
18:00 - IVL NO Hermiona
18:00 - IVL Anakin
4
16:00 - IVL VŠSP Fred
16:00 - IVL BOM Tony
17:00 - IVL Staff Tessa
17:00 - IVL kříženec Timmy
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
5
9:00 - IVL knírač Zack
10:00 - IVL buldoček Eliot a kříženec Enza
11:00 - IVL LR Frida
6
8:00 - IVL chrt Attis
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
7
24
8
14:00 - IVL kříženec Dino
15:00 - IVL kříženec Loki
16:00 - IVL ČSV Edgar
16:00 - IVL kokršpaněl Bonnie
16:00 - IVL Wiliam
17:00 - IVL Jezevčík Jose
17:00 - IVL Anakin
18:00 - Školka pro štěňata
9
13:00 - IVL boerboel Challenger
14:00 - IVL pitbull Perla - domluva
15:00 - IVL york Teddy - domluva
16:00 - IVL GR Jackie
16:00 - IVL pudl Xandi
17:00 - Agility pro každého
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10
12:00 - IVL kříženec Enza
13:00 - IVL chesepeake Nothing
14:00 - IVL kříženec Sisi
14:00 - IVL kříženec Mia
15:00 - IVL BOC Muffin
15:00 - IVL GR Amalie
16:00 - IVL AUO Benny
17:00 - Malá skupina
17:00 - IVL LR Ginger a NO Hermiona
17:00 - IVL Staff Tessa
11
15:00 - IVL whippet Frezia
16:00 - IVL shiba Kimi
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
12
15:00 - Výcvikový víkend (I. termín)
13
(pokračující) - Výcvikový víkend (I. termín)
14
(pokračující) - Výcvikový víkend (I. termín)
25
15
18:00 - Školka pro štěňata
16
14:00 - IVL pitt Perla
15:00 - IVL LR Dixie
15:00 - IVL whippet Frezia
16:00 - IVL GR Jackie
16:00 - IVL AUO Benny
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL Jezevcik Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19:00 - IVL CC Bruno - domluva
17
10:00 - IVL buldoček Idarius
11:00 - IVL kříženec Loki
12:00 - IVL BOC Attrey a Chesepeake Nothing
14:00 - IVL bull Nixie - domluva
14:00 - IVL kříženec Mia
15:00 - IVL BOC Muffin
16:00 - IVL Kříženec Yummi
16:00 - IVL Madar Ozie a kříženec Enza
16:00 - IVL GR Ceridwen
17:00 - Malá skupina
17:00 - IVL kříženec Timmy a LR Ginger
17:00 - IVL maltezak Malinka
18
15:00 - IVL pudl Xandi
15:00 - IVL kokršpaněl Bonnie
16:00 - IVL kříženec Dino
16:00 - IVL shiba Kimi
17:00 - IVL Staff Tessa
17:00 - IVL barzoj Caramelo
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19
9:00 - IVL knirac Zack
15:00 - IVL kříženec Sisi
16:00 - IVL LR Frida
17:00 - IVL BOC Arny
17:00 - IVL LR Ginger
20
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
21
26
22
8:00 - IVL Staff Nixie
10:00 - IVL kříženec Loki
11:30 - IVL kříženec Dino
12:30 - IVL kříženec Sisi
16:00 - IVL GR William
17:00 - IVL husky Teila a Anakin
18:00 - Školka pro štěňata
23
13:00 - IVL boerboel Challenger
15:00 - IVL shiba Kimi
16:00 - IVL GR Jackie
16:00 - IVL pudl Xandy
16:00 - IVL kříženec Enza
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL Jezevcik Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
24
12:00 - IVL maltezak Malinka
13:00 - IVL barzoj Caramelo
14:00 - IVL LR Dixie
15:00 - IVL kokršpaněl Bonnie
15:00 - IVL kříženec Yummi
16:00 - IVL LR Ennie
16:00 - IVL GR Ceridwen
16:00 - IVL whippet Frezia
17:00 - Malá skupina
17:30 - IVL Kříženec Timmy a LR Ginger
25
15:00 - IVL basset Eda
16:00 - IVL AUO Benny
16:00 - IVL CC Bruno
16:00 - IVL kříženec Hermiona
17:00 - IVL GR Amalie a Staff Tesa
17:00 - IVL boxer Laegon
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
26
11:00 - IVL buldoček Eliot
12:00 - IVL GR Wiliam
27
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
28
27
29
10:00 - IVL kříženec Dino a kříženec Enza
11:00 - IVL GR Gothica
17:00 - IVL husky Teila a Anakin
18:00 - Školka pro štěňata
30
10:00 - IVL knírač Sany - domluva
11:00 - IVL kříženec Klotylda - domluva
15:00 - IVL kokršpaněl Bonnie
15:00 - IVL NO Amy
16:00 - IVL GR Ceridwen a whippet Frezia
16:00 - IVL Výmarsky ohař Nero - domluva
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL Jezevcik Jose
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
1
11:00 - IVL kříženec Loki a LR Frida
12:00 - IVL BOC Attrey
13:00 - IVL barzoj Caramelo
14:00 - IVL LR Dixie
15:00 - IVL LR Ennie
15:00 - IVL samojed Snowie
16:00 - IVL Madar Ozie a buldoček Idarius
16:00 - IVL basset Dio
16:00 - IVL Pudl Xandi
17:00 - Malá skupina
17:00 - IVL LR Ginger
17:00 - IVL GR Anakin
17:00 - IVL BOC Arny
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL JRT Sam - domluva
2
15:00 - IVL kříženec Yummi
16:00 - IVL kříženec Ross
16:00 - IVL JRT Sam
17:00 - IVL GR Jackie
17:00 - IVL GR William
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
3
8:00 - IVL boxer Laegon
9:00 - IVL bull Nixie
10:00 - IVL kříženec Hermiona
11:00 - IVL knirac Sany
4
8:00 - IVL chrt Attis
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
5