Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Kvě
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2021
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
17
26
27
16:00 - IVL GR Nadine
16:00 - IVL RR Callie - domluva
17:00 - IVL Samojed Snowie
17:00 - IVL AUO Akim a samojed Snowie
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
28
11:00 - IVL SBT Amy
11:00 - IVL Paterdele Neli - domluva
12:00 - IVL AHT Eda
13:00 - IVL Čivava Blackie
14:00 - IVL Setr Sharon
14:00 - IVL Bull Gofry - domluva
15:00 - IVL Šeltie Uriáš a Čivava Queen
15:00 - IVL NO Amy
16:00 - IVL Shiba Foxi a AHT Albert
16:00 - IVL BOM Cass
17:00 - IVL Jezevčík Eda
18:00 - Školka pro štěňata bez majitelů!
18:00 - IVL BŠO Marv a ČSV Kody
29
15:00 - IVL kříženec Merlin - domluva
16:00 - IVL BOC Harry
16:00 - IVL ND Cora
17:00 - IVL MKO Dusty - domluva
18:00 - IVL MKO Dobrota
30
9:00 - IVL GR Lily
12:00 - IVL Kříženec Hawky
13:00 - IVL NO Quattro
14:00 - IVL SH Brad a NO Loki
15:00 - IVL Bulteriér Bella
16:00 - IVL Shiba Tokio
1
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
2
18
3
13:00 - IVL staff Gofry
14:00 - IVL kříženec Hawky
4
13:00 - IVL BOC Basty
14:00 - IVL Jezevčík Eda
14:00 - IVL Boxer Noemi
15:00 - IVL AUO Oukley - domluva
16:00 - IVL Kokršpaněl Puky
16:00 - IVL NO Quattro
17:00 - IVL Vipet Max
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
5
11:00 - IVL SH Marvel a SH Brad
12:00 - IVL Bull Ozzy
17:00 - IVL Staff Lucas
18:00 - IVL MKO Dobrota
18:00 - Školka pro štěňata bez majitelů!
6
12:00 - IVL MKO Dusty
13:00 - IVL NO Ellie - domluva
13:30 - IVL NO Amy
14:00 - IVL RR Sisi
14:00 - IVL Kříženec Merlin
15:00 - IVL ND Cora
15:00 - IVL BOM Yoshi
16:00 - IVL York Meggie
16:00 - IVL TD Tina - domluva
16:00 - IVL RR Callie
16:30 - IVL 2x Husky - domluva
17:00 - IVL AUO Albert a BOC Archie
17:00 - IVL Špic Vivien - domluva
17:00 - IVL Čivava Eliot
7
8:00 - IVL Čivava Queen
10:00 - IVL AHT Eda
11:00 - IVL LR Bold a ČSV Kody
12:00 - IVL Stafbul Amy
13:00 - IVL NO Loki a SH Marvel
14:00 - IVL Čivava Blackie
15:00 - IVL SBT Cesar
16:00 - IVL BOC Harry
17:00 - IVL Staff Nero a LR Frida
8
9:00 - IVL Šeltie Uriáš
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
9
19
10
11
10:00 - IVL Kříženec Merlin
13:00 - IVL BOC Basty
14:00 - IVL AUO Oukley
15:00 - IVL Bígl Carrie
15:00 - IVL ČF Lilly - domluva
16:00 - IVL Boxer Noemi
16:00 - IVL Vipet Elinka - domluva
16:30 - IVL Shiba Tokio
17:00 - IVL Pomeranian Chundelka
17:00 - IVL AUO Akim
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
12
11:00 - IVL SH Marvel a NO Loki
12:00 - IVL Bull Ozzy a LR Bold
13:00 - IVL Čivava Eliot
13:00 - IVL AHT Albert
14:00 - IVL NO Quatrro
14:00 - IVL setr Sharon
15:00 - IVL Bully Daddy
15:00 - IVL NO Ellie
15:00 - IVL Kříženec Asta - domluva
16:00 - IVL Kříženec Nessie - domluva
16:00 - IVL Pitt Perla
16:00 - IVL Čivava Queen a Šeltie Uriáš
16:30 - IVL Kříženec Charlie - domluva
17:00 - IVL TD Tina
17:00 - IVL shiba Foxi
17:00 - IVL RR Sisi
18:00 - Školka pro štěňata bez majitelů!
18:00 - IVL BŠO Marv a ČSV Cody
13
14:00 - IVL Jezevčík Monty - domluva
15:00 - IVL Čivava Blackie
16:00 - IVL SH Brad
17:00 - IVL GR Nadine
14
12:00 - IVL Bull Gofry
13:00 - IVL Kříženec Asta
14:00 - IVL Staff Lucas
14:00 - IVL RR Callie
15:00 - IVL BOM Yoshi
15:00 - IVL GR Igor
16:00 - IVL MKO Dusty
17:00 - IVL Vipet Elinka
15
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
16
20
17
18
9:30 - IVL Jezevčík Eda
13:00 - IVL BOC Basty
14:00 - IVL AUO Oukley
15:00 - IVL Kříženec Dejv - domluva
15:00 - IVL boxer Noemi
16:00 - IVL RR Callie
16:00 - IVL BOC Enzo - domluva
16:30 - IVL SH Matty - domluva
16:30 - IVL Shiba Tokio a NO Loki
17:00 - IVL 2x Čivava - domluva
17:00 - IVL Pomeranian Chundelka
17:30 - IVL ČHP Barney - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL Vipet Elinka
19
11:00 - IVL MKO Dobrota
12:00 - IVL kříženec Merlin
12:00 - IVL SH Marvel a LR Bold
13:00 - IVL Pitt Perla
13:00 - IVL AHT Albert
14:00 - IVL Kříženec Nody
14:00 - IVL Kříženec Blackie
15:00 - IVL NO Quatro
15:00 - IVL Bull Nero
15:00 - IVL Bull Geppetto - domluva
16:00 - IVL BOC Harry
16:00 - IVL Kříženec Jelly - domluva
16:45 - IVL Boerboel Challenger
17:00 - IVL Čivava Queen a Šeltie Uriáš
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL BŠO Marv
18:00 - IVL TD Tina
20
8:00 - IVL Bull Daddy
9:00 - IVL Jezevčík Monty
10:00 - IVL Kříženec Nessie
11:00 - IVL MKO Dusty
15:00 - IVL NO Ellie
16:00 - IVL ČSV Kody
17:00 - IVL BOC Archie a Bull Ozzy
17:00 - IVL AUO Akim
21
15:00 - IVL ČHP Barney
16:00 - IVL Bígl Carrie
17:00 - IVL Vipet Max
18:00 - IVL Husky Matty
22
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
23
21
24
14:00 - IVL Kříženec Tara
15:00 - IVL MKO Dusty
17:00 - IVL kříženec Nessie
18:00 - IVL ČHP Barney
25
11:00 - IVL Pudl Beauty - domluva
12:00 - IVL BOC Basty
12:00 - IVL Bulterier Amir - domluva
13:00 - IVL Staff Hades - domluva
14:00 - IVL Boerboel Challenger
15:00 - IVL Boxer Noemi
15:00 - IVL Bull Ozzy
15:00 - IVL GR Mia - domluva
16:00 - IVL RR Callie
16:00 - IVL GR Igor
16:00 - IVL Maltezský Uriáš - domluva
17:00 - IVL Vipet Elinka a Vipet Max
17:00 - IVL Havanský Bernie - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL Stafbul Geppetto
26
11:00 - IVL Boxer Bax
12:00 - IVL AHT Albert
13:00 - IVL SH Brad
14:00 - IVL RTW Cherry
14:00 - IVL Setr Sharon a LR Bold
16:00 - IVL Kříženec Jelly
16:00 - IVL Čivava Queen a Šeltie Uriáš
17:00 - IVL Shiba Tokio a Shiba Foxi
17:00 - IVL AUO Oukley
17:00 - IVL PRT Meggie - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL BŠO Marv
18:00 - IVL Čivava Bad
27
9:00 - IVL Kříženec Nody
10:00 - IVL ČF Lilly
11:00 - IVL Jezevčík Monty
14:00 - IVL Staff Cassie - domluva
15:00 - IVL BOC Bailey
15:00 - IVL GR Mia
16:00 - IVL SH Marvel a NO Loki
16:00 - IVL TD Tina
17:00 - IVL Staff Lucas
17:00 - IVL SH Matty
28
11:00 - IVL MKO Dobby
12:00 - IVL staff Gofry
13:00 - IVL GR Nadine a ČSV Kody
14:00 - IVL NO Ellie
29
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
30
22
31
16:00 - IVL RR Callie
17:00 - IVL Husky Matty
18:00 - IVL Stafbul Geppetto
1
11:00 - IVL Staff Indi - domluva
11:00 - IVL BOC Basty
12:00 - IVL kříženec Dejv
12:00 - IVL pudl Beauty
13:00 - IVL Boerboel Challenger
14:00 - IVL Staff Cassie
15:00 - IVL Maltézský Uriáš
15:30 - IVL GR Igor
16:00 - IVL ČHP Barney
16:00 - IVL Kříženec Kejty - domluva
16:30 - IVL Jezevčík Eda
17:00 - IVL Čivava Kvajt
17:00 - IVL JRT Honey - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL Boxer Noemi
2
12:00 - IVL Bull Ozzy a LR Bold
13:00 - IVL Boxer Bax
13:00 - IVL kříženec Nessie
14:00 - IVL AHT Albert
15:00 - IVL Kříženec Jelly
15:00 - IVL Čivava Queen a Šeltie Uriáš
15:00 - IVL kříženec Sirius
16:00 - IVL staford Hádes
16:00 - IVL Havanský Bernie
16:00 - IVL BOC Žofie - domluva
17:00 - IVL MKO Dusty a Jezevčík Monty
17:00 - IVL BOC Archie a Shiba Tokio
17:00 - IVL shiba Tokio
18:00 - IVL Vipet Max
18:00 - IVL BŠO Marv a ČSV Kody
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Vipet Elinka
3
9:00 - IVL ČF Lily
10:00 - IVL Kříženec Lucky
11:00 - IVL TD Tiny
16:00 - IVL RTW Cherry
16:00 - IVL NO Loki a SH Marvel
17:00 - IVL PRT Meggie
17:00 - IVL Kříženec Charlie
18:00 - IVL Čivava Bad
18:00 - IVL staff Hades
4
9:00 - IVL staff Lucas
10:00 - IVL setr Sharon
11:00 - IVL NO Ellie
14:00 - IVL ND Cora
15:00 - IVL Tosa Máša
16:00 - IVL bígl Carrie
17:00 - IVL knírač Max
18:00 - IVL GR Mia
5
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
6