Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Listopad
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2022
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
44
31
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
1
8:00 - IVL Rex NO
15:00 - IVL Bastien LR
15:00 - IVL Baddy AST - domluva
15:30 - IVL Monty čivava - domluva
16:00 - IVL Willy kokršpaněl
16:00 - IVL Rony NO
16:00 - IVL Rocky CKC - domluva
16:30 - IVL Monty X - domluva
17:00 - IVL Akéla Kříženec
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
2
11:00 - IVL Maky kříženec
11:45 - IVL Leila JRT
11:45 - IVL Lars LR
12:30 - IVL Nodi kokr
12:30 - IVL Freya PVP
13:15 - IVL Dobby VOK
13:15 - IVL Aylin Tosa
14:00 - IVL Dobby IT
14:00 - IVL Mokka Kříženec
14:45 - IVL Alex SharPei
15:00 - IVL Amy AST
15:30 - IVL Crowley krizenec a Tessie LR
16:15 - IVL Bruno HHK
17:00 - Eddie (Loki) kříženec
17:00 - IVL Bria Spinone
17:00 - IVL Eevee BOC - domluva
17:30 - IVL Hugo papilon - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
3
11:00 - IVL Ubbe POM
11:45 - IVL Avatar AHT
12:30 - IVL Wilga a Warka PON
13:15 - IVL Marcus SBT - domluva
14:00 - IVL Eddie AST
14:45 - IVL Alfie pinč
14:45 - IVL Cody GR
14:45 - IVL Snowie Samojed
15:30 - IVL Charlie FB
15:30 - IVL Brownie Kříženec
16:15 - IVL Rozárka jezevčík
16:15 - IVL Ozzy Havanský
17:00 - IVL Daisy AUO
17:00 - IVL Fram ČSP a Charlie Kříženec
17:00 - IVL Monty Pudl
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
4
14:00 - IVL Dobby ohař
14:45 - IVL Haky BOC
15:30 - IVL Tobi BŠO
16:15 - IVL Monty Pomeranian
17:00 - IVL Kvído ČF a Darwin GR
17:45 - IVL Aira kříženec
5
8:00 - IVL Juki Pomeranian
9:00 - IVL Raffy kříženec
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Grimm ČSP
11:45 - IVL Axel GR
12:30 - IVL Čeky kříženec
13:15 - IVL Sofie Boloňský
14:00 - IVL Flok Velšteriér
14:45 - IVL Rainbow BŠO
6
45
7
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
8
14:30 - IVL Jessie AST - domluva
15:00 - IVL Baddy Staf
16:00 - IVL Willy kokršpaněl
16:30 - IVL Cookie coton - domluva
17:00 - IVL Dara NO
17:00 - IVL Layla NKO - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
9
11:00 - IVL Maky Kříženec
11:45 - IVL Lars LR
12:30 - IVL Bolt NO
12:30 - IVL Eddie (Loki) kříženec
13:15 - IVL Avatar AHT
13:15 - IVL Leila JRT
14:00 - IVL Virga a Varga PON
14:00 - IVL Dobby ohař
14:45 - IVL Spike SBT
15:00 - IVL Bastien LR
16:00 - IVL Amy AST
16:15 - IVL Happy YT
16:15 - IVL Rocky CKC
17:00 - IVL Fram ČSP a Angie HW
17:00 - IVL Monty Pudl a Monty Pomeranian
17:00 - IVL Monty Pomeranian
17:00 - IVL Sheldon LR - domluva
17:30 - IVL Rio NO - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
10
11:45 - IVL Monty Čivava
12:30 - IVL Hugo Papillon
14:00 - IVL Alex SharPei
14:45 - IVL Dobby VOK
15:30 - IVL Dobby IT
16:00 - IVL Akéla Kříženec
16:15 - IVL Sunny GR
17:00 - IVL Monty Kříženec
17:00 - IVL Daisy AUO
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
11
9:00 - IVL Rex NO a Freya PVP
9:45 - IVL Raven AST
9:45 - IVL Freya PVP
10:30 - IVL Jonathan BSP
11:45 - IVL Ria BOC
12:30 - IVL Ari AUO
12:45 - IVL Aylin Tosa
13:15 - IVL Eddie AST
14:00 - IVL Brad Husky
14:45 - IVL Ubbe POM
14:45 - IVL Haky BOC
15:30 - IVL Snowie Samojed
15:30 - IVL Axel GR
16:15 - IVL Bria Spinone
16:15 - IVL Tobi BŠO
17:00 - IVL Darwin GR a Agape ČSV
17:45 - IVL Aira kříženec
12
7:00 - IVL Flok Velšteriér
8:00 - IVL Juki Pomeranian
9:00 - IVL Rozárka jezevčík
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Eevee BOC
11:45 - IVL Raffy kříženec
12:30 - IVL Čeky kříženec
13:15 - IVL Rainbow BŠO
13
46
14
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
15
8:00 - IVL Rex NO
15:00 - IVL Bastien LR
15:00 - IVL Mia FB - domluva
15:30 - IVL Duke miniAUO - domluva
16:00 - IVL Baddy AST
16:00 - IVL Willy kokršpaněl
16:30 - IVL Rocky GR - domluva
17:00 - IVL Charlie ježevčík - domluva
17:30 - IVL Lillia samojed - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
16
11:00 - IVL Maky Kříženec
11:45 - IVL Lars LR
12:30 - IVL Eddie AST
12:30 - IVL Avatar AHT
13:15 - IVL Leila JRT
13:15 - IVL Mokka Kříženec
14:00 - IVL Ria BOC
15:00 - IVL Monty Kříženec
15:30 - IVL Charlie jezevčík
16:00 - IVL Amy AST
16:15 - IVL Sofie Boloňský
16:15 - IVL Max PRT
17:00 - IVL Jessie AST
17:00 - IVL Monty Pomeranian
17:00 - IVL Bruno HHK a Angie HW
17:00 - IVL Bruno HHK
18:00 - Školka pro štěňata
17
11:45 - IVL Alfie pinč
12:30 - IVL Daisy AUO
13:15 - IVL Raffy kříženec
14:00 - IVL Ori BOC
14:45 - IVL Aisha AUO
14:45 - IVL Bolt NO
15:00 - IVL Akéla Kříženec
15:30 - IVL Layla NKO
15:30 - IVL Bria Spinone
16:15 - IVL Dobby ohař
16:15 - IVL Ubbe POM
16:15 - IVL Fram ČSP a Bolt NO
17:00 - IVL Flok Velšteriér
17:00 - IVL Burák AUO
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
18
9:00 - IVL Rex NO a Fram ČSP
9:45 - IVL Sheila NO
10:30 - IVL Johny BSP
11:15 - IVL Rozárka šppic - domluva
11:45 - IVL Monty Čivava
13:15 - IVL Caira shiba
14:00 - IVL Ari AUO
14:45 - IVL Dobby IT
15:30 - IVL Axel GR
16:15 - IVL Rocky CKC
17:00 - IVL Eddie (Loki) kříženec
17:00 - IVL Kvído ČF
17:45 - IVL Mia FB
19
7:30 - Intenzivní trénink Agility
9:00 - IVL Tobi BŠO
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Sheldon LR
11:45 - IVL Čeky kříženec
15:00 - IVL Aira kříženec
20
47
21
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
22
14:00 - IVL Donut AUO domluva
15:00 - IVL 2x ČSV
15:15 - IVL Bastien LR
16:00 - IVL Bailey BOM - domluva
16:00 - IVL Willy kokršpaněl
16:00 - IVL Baddy AST
17:00 - IVL Dara NO
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
23
11:45 - IVL Duke MiniAUO
12:30 - IVL Eddie AST
13:30 - IVL Amy AST
14:00 - IVL Dobby VOK
14:00 - IVL Wilga a Warga PON
14:45 - IVL Rocky CKC
15:00 - Socializační lekce (Komenského sady)
15:00 - IVL Jessie AST
15:30 - IVL Lilia Samojed
15:30 - IVL Cookie Cotton
16:00 - IVL Monty Pudl
16:15 - IVL Eevee BOC
16:15 - IVL Happy YT
17:00 - IVL Darwin GR a Johny BSP
17:00 - IVL Monty Kříženec
17:00 - IVL Rio NO
18:00 - Školka pro štěňata
24
11:45 - IVL Sheila NO
12:30 - IVL Avatar AHT
12:30 - IVL Raven AST
13:15 - IVL Bolt NO
14:00 - IVL Mia FB
14:45 - IVL Dobby ohař
14:45 - IVL Iggy IS
15:15 - IVL Akéla Kříženec
15:30 - IVL Charlie jezevčík
15:30 - IVL Bruno HHK a Spike SBT
16:00 - IVL Buddy BOC
16:00 - IVL Bastien LR
16:15 - IVL Sunny GR
16:15 - IVL Ozzy Havanský
17:00 - IVL Daisy AUO
17:00 - IVL Angie HW a Spike SBT
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
20:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H AMY BOC
25
9:00 - IVL Rocky GR
9:45 - IVL Freya PVP a Rex NO
10:30 - IVL Maky Kříženec
11:15 - IVL Lars LR
12:00 - IVL Crowley Kříženec
13:15 - IVL Ari AUO
14:00 - IVL Orry BOC
14:45 - IVL Sheldon LR
16:15 - IVL Axel GR
17:00 - IVL Layla NKO
17:45 - IVL Aira kříženec a Ari AUO
26
8:00 - IVL Flok Velšteriér
9:00 - IVL Juki Pomeranian
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Rozárka jezevčík
11:45 - IVL Raffy kříženec
12:30 - IVL Rainbow BŠO
13:15 - IVL Litchi kříženec
14:00 - IVL Tobi BŠO
27
48
28
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
29
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
30
11:45 - IVL Donut AUO
12:30 - IVL Aylin Tosa
12:30 - IVL Duke MiniAUO
13:15 - IVL Eddie AST
14:00 - IVL Bastien LR
14:00 - IVL Agape ČSV
14:45 - IVL Rocky CKC
14:45 - IVL Crowley kříženec
14:45 - IVL Árón SBT
15:00 - Socializační lekce (Komenského sady)
15:00 - IVL Baddy AST
15:30 - IVL Dobby IT
15:30 - IVL Bruno HHK a Spike SBT
16:00 - IVL Jessie AST
16:15 - IVL Rio NO
17:00 - IVL Monty Kříženec
17:00 - IVL Monty Pomeranian a Kvído ČF
17:00 - IVL Fram ČSP a Crowley Kříženec
18:00 - Školka pro štěňata
1
12:30 - IVL Charlie jezevčík
14:00 - IVL Orry BOC
14:45 - IVL Alex SharPei
15:30 - IVL Lilia Samojed
15:30 - IVL Snowie samojed
16:00 - IVL Buddy BOC
16:15 - IVL Sunny GR
16:15 - IVL Ozzy Havanský
16:15 - IVL Dobby ohař
17:00 - IVL Layla NKO
17:00 - IVL Bria Spinone
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
20:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H Amy BOC
2
9:00 - IVL Rocky GR
9:45 - IVL Bolt NO a Sheila NO
10:30 - IVL Rex NO
13:15 - IVL Caira shiba
14:00 - IVL Ria BOC
14:45 - IVL Haky BOC
15:30 - IVL Sheldon LR
16:15 - IVL Mia FB
17:00 - IVL Eevee BOC
17:45 - IVL Darwin GR a Ari AUO
3
8:00 - IVL Litchi kříženec
9:00 - IVL Rozárka špic
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Čeky kříženec
11:00 - IVL Alex SharPei
11:45 - IVL Flok Velšteriér
4