Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Listopad
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2023
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
44
30
15:15 - IVL H Jimmy Chodsky
16:00 - Agility pro každého
16:30 - IVL Max AUO
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL H EMA pudl
31
13:15 - IVL Rumi SBT
15:45 - IVL Alvin ČSP
16:15 - IVL Luigi IT a Levin NSR
16:30 - IVL Winnie JTK
16:30 - IVL Zuko NO a Diego španěl
17:00 - IVL Adéle boxer
17:15 - IVL Don NO a Bailey miniAUS
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:30 - IVL Loki Pudl - domluva
1
11:45 - IVL Henry RTW
12:30 - IVL Ben kříženec
13:15 - IVL Lery boc
14:00 - IVL Amy kříženec
14:45 - IVL Bobi Jezevčík
15:30 - IVL Ema LR
15:30 - IVL Marvel boc a Terezka krizenec lavi
16:15 - IVL Max kříženec
16:15 - IVL Endy bull Gustav
17:00 - IVL Rosora kříženec
17:00 - IVL Bruno AUO
17:30 - IVL Archibald Španěl - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
2
13:15 - IVL Hugo Bulldog
14:45 - IVL Kerry Chodsky
15:30 - IVL Cherry kříženec
15:30 - IVL Poppy kříženec
16:15 - IVL Casi Biewer
16:15 - IVL Max krizenec boc
16:30 - IVL Caylee bolonka
17:00 - IVL Bruno kříženec
17:00 - IVL Hugo SBT a Yago Dobrman
17:15 - IVL Abby Lagotto
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
18:00 - IVL Drago kokr
19:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H AMY BOC
3
16:00 - IVL Lucky xNO
16:15 - IVL Bruno RTW
17:00 - IVL Bruno Kolie
17:15 - IVL Lexi Husky
18:00 - IVL Sníh kříženec
4
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
5
45
6
15:30 - IVL H Warka
16:00 - Agility pro každého
16:15 - Ivl H Jimmy Chodsky
16:30 - IVL Beruška papillon
17:00 - Agility pro každého
17:15 - IVL Baron MKO
17:30 - IVL Abby Lagotto
18:00 - IVL H Mimi kralovsky pudl
18:15 - IVL Diego španěl
18:45 - IVL H Aida kokr
7
12:00 - IVL Buddy BOM - domluva
14:45 - IVL Alvin ČSP
14:45 - IVL Cherry kříženec
15:30 - IVL Winnie JTK
16:15 - IVL Don NO a Bailey miniAUS
16:30 - IVL Dante Lagotto - domluva
16:30 - IVL Annie NO
17:00 - IVL Hugo SBT
17:15 - IVL Archibald Španěl
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
8
11:45 - IVL Henry RTW
12:30 - IVL Bobi jezevčík
14:45 - IVL Endy bull Gustav
15:30 - IVL Ema LR
17:00 - IVL Sam MOK - domluva
17:00 - IVL Thor AST
17:30 - IVL Vigo BOM - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
9
12:00 - IVL Barbora boc domluva
12:30 - IVL Rocky SBT domluva
13:15 - IVL Lucky xNO
14:00 - IVL Abelard kokr
14:45 - IVL Agape ČSV
14:45 - IVL Kerri Chodsky
14:45 - IVL Max AUO
15:15 - IVL Lexi Husky
15:30 - IVL Rumi SBT
15:30 - IVL Max kříženec a Bolt NO
15:30 - IVL Abby Lagotto
16:15 - IVL Luigi IT a Levin NSR
16:15 - IVL Sníh kříženec
16:15 - IVL Caylee bolonka
16:15 - IVL Buddy BOM
17:00 - IVL Tygi NKO
17:00 - IVL Drumi AST
17:45 - IVL Ruby AUO
17:45 - IVL Draco kokr
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
Zobrazit doplňující události
10
10:00 - IVL Vagabound AUO 2x
10:45 - IVL Dia Dobrman
14:00 - IVL Zuko NO
17:00 - IVL Bruno RTW
11
6:45 - IVL H Jimmy Chodsky
7:30 - Intenzivní trénink Agility
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
12
46
13
14:00 - IVL Kerry Chodsky
14:45 - IVL Bruno RTW
15:30 - IVL H Warka
15:30 - IVL Annie NO
15:45 - IVL Abby Lagotto
16:00 - Agility pro každého
16:15 - IVL H Valentýnka, PAP
16:15 - IVL Amy kříženec
16:30 - IVL H Beruška
16:30 - IVL Beruška papillon
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL Rosora kříženec
17:15 - IVL Baron MKO
18:00 - IVL H EMA pudl
18:00 - IVL Archibald Španěl
18:45 - IVL H Aida kokr
14
15:30 - IVL Alvin ČSP
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:30 - IVL Lexaurin LR - domluva
15
11:45 - IVL Lery BOC
12:30 - IVL Henry RTW
13:30 - IVL Marvel BOC
15:30 - IVL Toby AUO
16:15 - IVL Buddy BOM
17:00 - IVL Sam MKO
17:00 - IVL Endy bull Gustav a Thor AST
17:00 - IVL Lety Čivava - domluva
17:30 - IVL Mia Pudl - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
16
14:00 - IVL Agape ČSV
14:45 - IVL Kllara HO
15:30 - IVL Darling HW
16:15 - IVL Mia pudl
16:30 - IVL Elinka jezevčík
17:00 - IVL Bruno kříženec a Yago dobrman
17:00 - IVL Ruby AUO
17:45 - IVL Cookie corgi
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
18:00 - IVL Bobi Jezevčík
19:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H Valentýnka, PAP
17
8:00 - IVL Barbora BOC
8:45 - IVL Max AUO
9:30 - IVL Abby Lagotto
10:15 - IVL Zuko NO
14:00 - IVL Lexi Husky
14:45 - IVL Rosora kříženec
15:30 - IVL Sníh kříženec
17:00 - IVL Bruno RTW
18
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:15 - IVL Lucky xNO
11:15 - IVL Lucky BOC
19
47
20
15:15 - IVL H Warka
15:45 - IVL Barbora BOC
16:00 - Agility pro každého
16:30 - IVL Beruška papillon
16:30 - IVL Abby Lagotto
17:00 - Agility pro každého
17:15 - IVL Baron MKO
18:00 - IVL H AMY BOC
18:45 - IVL H Mimi pudl
21
13:45 - IVL Letty čivava
14:00 - IVL Astor Basenji - domluva
14:30 - IVL Bastien LR
15:30 - IVL Winnie JTK
16:00 - IVL Waldemar AST - domluva
16:15 - IVL Alvin ČSP
17:00 - IVL Bella BOC - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
22
10:30 - IVL Loki GR - domluva
13:15 - IVL Lery BOC
14:00 - IVL Bobi jezevčík
14:45 - IVL Charlie MOK
15:30 - IVL Max kříženec a Bolt NO
16:00 - IVL Don NO a Bailey miniAUS
16:15 - IVL Astor Basenji
17:00 - IVL Casi Biewer
17:00 - IVL Gustav bull a Thor AST
18:00 - Školka pro štěňata
23
14:45 - IVL Mia pudl
15:30 - IVL Darling HW
15:30 - IVL Rumi SBT
16:15 - IVL Alfík jezevčík
17:00 - IVL Rocky SBT
17:00 - IVL Arčí AUO
17:45 - IVL Cookie corgi
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
18:00 - IVL Hugo SBT
18:30 - IVL Archie dalmatin
19:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H Loki BOC
24
12:15 - IVL Dia Dobrman
14:45 - IVL Sníh kříženec
14:45 - IVL Kerry Chodský
15:00 - IVL Buddy BOM
15:30 - IVL Lexi Husky
15:30 - IVL Vagabound 2x AUO
16:15 - IVL Annie NO a Amy kříženec
16:15 - IVL Amy kříženec
16:15 - IVL Avril Bernsky honič
16:30 - IVL Drumi AST
17:00 - IVL Archibald Španěl
17:45 - IVL Sam MKO
18:30 - IVL Bruno RTW
25
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:15 - IVL Hugo Bulldog
11:15 - IVL Lucky BOC
12:00 - IVL Loki GR
26
8:00 - IVL Diego španěl
8:45 - IVL Max AUO
9:30 - IVL Zuko NO
48
27
15:15 - IVL H Warka
16:00 - Agility pro každého
16:15 - IVL Lexaurin LR
16:30 - IVL Beruška papillon
16:30 - IVL Abby Lagotto
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL H Charlie kříženec
17:15 - IVL Archibald Španěl
17:45 - IVL H Valentyna Pap
18:00 - IVL Baron MKO
18:30 - IVL H EMA pudl
28
12:30 - IVL Kiwi u majitelů
14:30 - IVL Bastien LR
15:00 - IVL Áron anglický bullterier - domluva
15:30 - IVL Bailey miniAUS
16:15 - IVL Rumi SBT a Levin NSR
17:45 - IVL Cookie Corgi
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
29
13:15 - IVL Buddy BOM
14:00 - IVL Waldemar AST
14:45 - IVL Lucky xNO
14:45 - IVL Kerry Chodsky
15:30 - IVL Ema LR
15:30 - IVL Bruno Kolie
16:00 - IVL Letty čivava
16:15 - IVL Bruno kříženec a Máslo kříženec
16:15 - IVL Endy bull Luboš
17:00 - IVL Lexaurin LR
17:00 - IVL Astor Basenji
17:00 - IVL Ginny FrBul - domluva
17:30 - IVL Ela York - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - IVL Olaf MKO - domluva
30
14:00 - IVL Caylee bolonka
14:45 - IVL Barbora BOC
14:45 - IVL Bobi jezevčík
14:45 - IVL Max AUO
15:15 - IVL Rocky SBT
15:30 - IVL Mimi Lagotto
16:15 - IVL Avril Bernský
17:00 - IVL Hugo SBT
17:00 - IVL Archie dalmatin
17:45 - IVL Angie BOC
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
18:00 - IVL Charlie MOK
18:30 - IVL Alfík jezevčík
19:00 - Agility pro každého
20:00 - IVL H Lola
1
8:30 - IVL Loki GR
15:30 - IVL Lexi Husky a Amy kříženec
16:30 - IVL Sam MOK
17:15 - IVL Bruno RTW
2
7:30 - IVL Abby Lagotto
8:15 - IVL Nuris kříženec
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - Klubové závody Agility
3