Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Říjen
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2022
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
39
26
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
27
8:00 - IVL Rex NO
15:00 - IVL Alfie Dalmatin
15:00 - IVL Willy kokršpaněl
15:00 - IVL Crowley X - domluva
15:15 - IVL Rony NO
16:00 - IVL Bastien LR
16:00 - IVL Zafira Bišon
16:00 - IVL Emilka CKC
16:00 - IVL Carles frbul - domluva
16:30 - IVL Alfie trpasličí pinč - domluva
17:00 - IVL Agira ČSP
17:00 - IVL Dixie kavalír - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
28
18:00 - Školka pro štěňata
29
12:00 - IVL Lars LR
13:15 - IVL Jimmy Chodsky
13:15 - IVL Cody GR
14:00 - IVL Aylin Tosa
14:00 - IVL Kvído ČF
14:45 - IVL Johny BSP
14:45 - IVL Árón SBT
15:00 - IVL Naomi NO
15:30 - IVL Xaverius Dobrman
15:30 - IVL Dobby VOK
16:00 - IVL Akéla Kříženec
16:15 - IVL Angie HW
16:15 - IVL Majki LR
17:00 - IVL Brad Husky
17:00 - IVL Dobby IT
17:00 - IVL Raffy kříženec
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
30
12:30 - IVL Nodi kokr
13:15 - IVL Ari AUO
14:00 - IVL Mika chodský
14:45 - IVL Iggy IS
15:30 - IVL Milu Pomeranian
16:15 - IVL Eddie (Loki) kříženec
17:00 - IVL Darwin GR a Spike SBT
17:45 - IVL Jamajka šiperka
1
9:00 - IVL Ben MNS
9:30 - IVL Monty Pomik domluva
9:30 - IVL Monty pomeranian - domluva
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Tobi BŠO
11:00 - IVL Alfie dalmatin
11:45 - IVL Sofie Boloňský
2
40
3
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
17:15 - IVL Molly kříženec
4
15:00 - IVL Bastien LR
15:00 - IVL Warka a Wilga PON - domluva
15:30 - IVL Baddy frbul - domluva
16:00 - IVL Zafira Bišonek
16:00 - IVL Emilka CKC
17:00 - IVL Naomi NO
17:00 - IVL Monty pudl - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
5
13:15 - IVL Eddie (Loki) kříženec
14:00 - IVL Mokka kříženec
14:00 - IVL Ria BOC
14:45 - IVL Aylin Tosa
14:45 - IVL Dobby VOK
16:00 - IVL Dixie CKC
16:15 - IVL Charlie Kříženec a Jimmy Chodsky
16:15 - IVL Sirius bull
17:00 - IVL Crowley Kříženec
18:00 - Školka pro štěňata
6
13:15 - IVL Nodi kokr
14:00 - IVL Freya PVP
14:00 - IVL Kvído ČF
14:45 - IVL Matysek Leon domluva
14:45 - IVL Cody GR
14:45 - IVL Matýsek leonberger - domluva
15:30 - IVL Iggy IS
16:00 - IVL Akéla Kříženec
16:15 - IVL Xaverius Dobrman
16:15 - IVL Alfie pinč
17:00 - IVL Bruno HHK
17:00 - IVL Aira kříženec
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
7
9:45 - IVL Aylin Tosa
10:30 - IVL Lars LR
14:45 - IVL Ari AUO
15:30 - IVL Charlie FB
16:15 - IVL Milu Pomeranian
17:00 - IVL Raffy kříženec a Darwin GR
17:45 - IVL Jamajka šiperka
8
9:45 - IVL Albert LR
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Tobi BŠO
9
41
10
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
11
12:30 - IVL Eddie AST - domluva
15:00 - IVL Bastien LR
15:00 - IVL Ubbe pomeranian - domluva
15:30 - IVL Juki pomeranian - domluva
16:00 - IVL Zafira Bišon
16:00 - IVL Baddy FB
16:00 - IVL Emilka CKC
16:00 - IVL Axel GR - domluva
16:30 - IVL Rozárka jezevčík - domluva
17:00 - IVL Čeky Kříženec domluva
17:00 - IVL Čeky X - domluva
17:00 - IVL Valentýnka papilon - domluva
17:30 - IVL Dara NO domluva
17:30 - IVL Dara NO - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL Bria spinone - domluva
12
12:30 - IVL Nodi kokr
13:15 - IVL Milu Pomeranian
14:00 - IVL Dobby VOK
14:45 - IVL Happy Kříženec
14:45 - IVL Eddie (Loki) kříženec
15:00 - IVL Amy AST
15:30 - IVL Eddie FB
16:00 - IVL Kody Kříženec
16:15 - IVL Crowley Kříženec
16:15 - IVL Dobby IT
17:00 - IVL Denis JRT
17:00 - IVL Monty Pudl
17:00 - IVL Ria BOC
17:30 - IVL Daisy AUO - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
13
13:15 - IVL Wilga PON
13:15 - IVL Warka PON
14:00 - IVL Jimmy Chodsky
14:45 - IVL Iggy IS
14:45 - IVL Árón SBT
15:15 - IVL Akéla Kříženec
15:30 - IVL Haky BOC domluva
15:30 - IVL Haky BOC - domluva
16:00 - IVL Dixi CKC
16:15 - IVL Angie HW
16:15 - IVL Tobi BŠO
17:00 - IVL Rony NO
17:00 - IVL Monty Pomeranian
17:00 - IVL Bria Spinnone
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
14
9:00 - IVL Freya PVP a Rex NO
9:45 - IVL Lars LR
10:30 - IVL Ubbe POM
14:00 - IVL Cody GR
14:45 - IVL Kvído ČF
15:30 - IVL Ari AUO
16:15 - IVL Alfie pinč
17:00 - IVL Sofie Boloňský
17:45 - IVL Jamajka šiperka
15
8:00 - IVL Juki Pomeranian
9:00 - IVL Rony AUO
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
10:00 - IVL Alfie Dalmatin
11:00 - IVL Aira kříženec
11:45 - IVL Charlie FB
12:30 - IVL Raffy kříženec
13:15 - IVL Charlie CKC domluva
16
42
17
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
18
16:00 - IVL Avatar AHT - domluva
16:30 - IVL Aisha AUO - domluva
17:00 - IVL Bria Spinone
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
19
12:30 - IVL Nodi kokr
13:15 - IVL Eddie AST
14:00 - IVL Bastien LR
14:00 - IVL Wilga a Warka PON
14:00 - IVL Rainbow BŠO
14:45 - IVL Happy YT
14:45 - IVL Eddie FB
15:00 - IVL Amy AST
15:30 - IVL Emilka CKC
16:15 - IVL Crowley Kříženec
16:15 - IVL Tobi BŠO
17:00 - IVL Monty Pudl
17:00 - IVL Bruno HHK
17:00 - IVL Valentýnka papillon
18:00 - Školka pro štěňata
20
14:00 - IVL Kvído ČF
14:45 - IVL Zafira Bišonek
15:30 - IVL Xaverius Dobrman
15:30 - IVL Alfie pinč
16:00 - IVL Dixi CKC
16:15 - IVL Charlie Kříženec a Fram ČSP
16:15 - IVL Willy kokršpaněl
17:00 - IVL Akéla Kříženec
17:00 - IVL Daisy AUO
17:00 - IVL Agape ČSV
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
21
9:00 - IVL Rex NO
9:45 - IVL Freya PVP
10:30 - IVL Lars LR
12:30 - IVL Ari AUO
12:30 - IVL Cody GR
13:15 - IVL Haky BOC
14:00 - IVL Dobby VOK
14:45 - IVL Milu Pomeranian
15:30 - IVL Dobby IT
16:15 - IVL Eddie (Loki) kříženec
17:00 - IVL Darwin GR a Tessie LR
17:45 - IVL Monty Pomeranian
22
8:00 - IVL Juki Pomeranian
9:00 - IVL Albert LR
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Axel GR
11:45 - IVL Rozárka jezevčík
12:30 - IVL Čeky kříženec
13:15 - IVL Sofie Boloňský
14:00 - IVL Charlie FB
23
43
24
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
25
9:00 - IVL Leia JRT - domluva
16:00 - IVL Zafira Bišonek
16:00 - IVL Maky X - domluva
16:30 - IVL Alex sharpei - domluva
17:00 - IVL Dara NO
17:00 - IVL Wolf NO - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
26
12:30 - IVL Charlie FB
12:30 - IVL Wilga a Warka
13:15 - IVL Ria BOC
13:15 - IVL Brownie Kříženec
14:00 - IVL Eddie AST
14:00 - IVL Bastien LR
14:00 - IVL Avatar AHT
14:45 - IVL Rainbow BŠO
14:45 - IVL Crowley Kříženec
15:00 - IVL Dixi CKC
15:30 - IVL Dobby IT
15:30 - IVL Snowie Samojed
16:00 - IVL Akéla Kříženec
16:15 - IVL Sunny GR
16:15 - IVL Angie HW
17:00 - IVL Monty Pomeranian
17:00 - IVL Monty Pudl
17:00 - IVL Denis JRT a Fram ČSP
18:00 - Školka pro štěňata
27
14:45 - IVL Cody GR
14:45 - IVL Aylin Tosa
15:00 - IVL Amy AST
15:30 - IVL Haky BOC
16:00 - IVL Nessie Kříženec
16:15 - IVL Tobi BŠO
16:15 - IVL Happy YT
17:00 - IVL Ari AUO
17:00 - IVL Rony NO
17:00 - IVL Ubbe POM
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
28
29
9:00 - Intenzivní trénink Agility
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
30
44
31
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
1
8:00 - IVL Rex NO
15:00 - IVL Bastien LR
15:00 - IVL Baddy AST - domluva
15:30 - IVL Monty čivava - domluva
16:00 - IVL Willy kokršpaněl
16:00 - IVL Rony NO
16:00 - IVL Rocky CKC - domluva
16:30 - IVL Monty X - domluva
17:00 - IVL Akéla Kříženec
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
2
11:00 - IVL Maky kříženec
11:45 - IVL Leila JRT
11:45 - IVL Lars LR
12:30 - IVL Nodi kokr
12:30 - IVL Freya PVP
13:15 - IVL Dobby VOK
13:15 - IVL Aylin Tosa
14:00 - IVL Dobby IT
14:00 - IVL Mokka Kříženec
14:45 - IVL Alex SharPei
15:00 - IVL Amy AST
15:30 - IVL Crowley krizenec a Tessie LR
16:15 - IVL Bruno HHK
17:00 - Eddie (Loki) kříženec
17:00 - IVL Bria Spinone
17:00 - IVL Eevee BOC - domluva
17:30 - IVL Hugo papilon - domluva
18:00 - Školka pro štěňata
3
11:00 - IVL Ubbe POM
11:45 - IVL Avatar AHT
12:30 - IVL Wilga a Warka PON
13:15 - IVL Marcus SBT - domluva
14:00 - IVL Eddie AST
14:45 - IVL Alfie pinč
14:45 - IVL Cody GR
14:45 - IVL Snowie Samojed
15:30 - IVL Charlie FB
15:30 - IVL Brownie Kříženec
16:15 - IVL Rozárka jezevčík
16:15 - IVL Ozzy Havanský
17:00 - IVL Daisy AUO
17:00 - IVL Fram ČSP a Charlie Kříženec
17:00 - IVL Monty Pudl
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
19:00 - Agility pro každého
4
14:00 - IVL Dobby ohař
14:45 - IVL Haky BOC
15:30 - IVL Tobi BŠO
16:15 - IVL Monty Pomeranian
17:00 - IVL Kvído ČF a Darwin GR
17:45 - IVL Aira kříženec
5
8:00 - IVL Juki Pomeranian
9:00 - IVL Raffy kříženec
10:00 - Skupinový výcvik (HALA)
11:00 - IVL Grimm ČSP
11:45 - IVL Axel GR
12:30 - IVL Čeky kříženec
13:15 - IVL Sofie Boloňský
14:00 - IVL Flok Velšteriér
14:45 - IVL Rainbow BŠO
6