Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Duben
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2022
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
13
28
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
18:00 - IVL Casper Pudl
29
9:00 - IVL Syndy BOC
9:00 - IVL Felix Lagotto
13:00 - IVL Charlie BOC
16:00 - IVL Rex NO a Arny AST
16:00 - IVL Orin BOM
16:45 - IVL Matysek BRB - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
30
11:00 - IVL Nero AST a Carby BOC
12:00 - IVL Ozzy SBT
12:45 - IVL Dory Husky
12:45 - IVL Akira Shiba
13:30 - IVL Kaštan MKO
14:15 - IVL Jimmy Chodsky
15:00 - IVL Nairobi AST
15:00 - IVL Citta GR
15:45 - IVL Brix Ohař
15:45 - IVL Alfa SBT
16:00 - IVL Joey Čivava
16:15 - IVL Jessie IS
16:30 - IVL Bonnie Jezevcik
17:00 - IVL Calibos AST
17:00 - IVL Arny AST
17:15 - IVL Tessie LR
18:00 - Školka pro štěňata
31
15:45 - IVL Bela BOC
16:00 - IVL Ashley Kříženec
16:00 - IVL Ciro Mudi
16:30 - IVL Edward NSR
16:45 - IVL Fram ČSP
16:45 - IVL Roxy SH
17:15 - IVL Zafod Brakýř a Foxi SBT
17:30 - IVL Dixi Chodsky
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
1
11:00 - IVL Jonathan BSP
12:00 - IVL Baloo Husky
13:30 - IVL Džony Tibetsky
14:15 - IVL Caira Shiba
15:00 - IVL Akim BOC
15:45 - IVL Eli JRT
16:30 - IVL Timi Kříženec
16:30 - IVL Loki BOC
17:15 - IVL Darwin GR a Bardy LR
2
9:00 - IVL Charlie AUO
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL Mia Kříženec
11:45 - IVL Kevin RR
3
14
4
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
18:00 - IVL Casper Pudl
5
14:00 - IVL 2x ČSV
15:00 - IVL Bax MSP - domluva
15:30 - IVL Pacco BOC - domluva
16:00 - IVL Charlie BOC
16:00 - IVL Orin BOM
16:00 - IVL Rex NO
16:45 - IVL Boris SAO a Nero Staff
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
6
12:45 - IVL Nero AST
12:45 - IVL Baloo Husky
13:30 - IVL Thor SBT
13:30 - IVL Džony Tibetsky
14:15 - IVL Amalka AUO
14:15 - IVL Agape ČSV
15:00 - IVL Queen Čivava a Thor Liondog
15:00 - IVL Hailey Kříženec
15:30 - IVL Cassidy a Tara
15:45 - IVL Viola Briard
15:45 - IVL Citta GR
16:15 - IVL Jessie IS
16:30 - IVL Jimmy Chodsky
16:30 - IVL Matysek BAG
17:00 - IVL Calibos AST
17:15 - IVL Alfa SBT
18:00 - Školka pro štěňata
7
9:00 - IVL Timi Kříženec
15:00 - IVL Dante Kříženec
15:45 - IVL Connie
16:00 - IVL Ashley Kříženec
16:30 - IVL Darwin GR
16:30 - IVL Pacco BOC
16:45 - IVL Roxy SH
17:15 - IVL Tessie LR
17:30 - IVL Dixi Chodsky
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
8
10:30 - IVL Bára PK - domluva
11:00 - IVL Carby BOC a Dory Husky
13:30 - IVL Caira Shiba
14:15 - IVL Charlie AUO
15:00 - IVL Árón SBT
15:00 - IVL Akim BOC
15:45 - IVL Bea Jezevcik
16:00 - IVL Bree NO - domluva
16:30 - IVL Lucifer Kříženec
16:30 - IVL Loki BOC
16:30 - IVL Benjamin Šeltie
17:15 - IVL Darwin GR a Zafod Brakýř
18:00 - IVL Bardy LR a Foxi SBT
9
9:00 - IVL Luigi IT
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL Syndy BOC
11:45 - IVL Mia Kříženec
13:15 - IVL Roky Kokr
10
15
11
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
18:00 - IVL Casper Pudl
12
14:00 - IVL 2x ČSV
15:00 - IVL Elitn GR - domluva
16:00 - IVL Dory Husky
16:00 - IVL Orin BOM
16:00 - IVL Rex NO a Boris SAO
16:45 - IVL Charlie BOC
17:00 - IVL Bell APBT - domluva
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
13
10:45 - IVL Brix Ohař
11:30 - IVL Galio BSP - domluva
12:00 - IVL Jonathan BSP
12:00 - IVL Eda FCR
12:45 - IVL Thor Kříženec
12:45 - IVL Bold LR
13:30 - IVL Hailey Kříženec
14:15 - IVL Kaštan MKO
14:15 - IVL Nero AST 1328
15:00 - IVL Queen Čivava
15:00 - IVL Agape ČSV
15:45 - IVL Bax MSP
16:15 - IVL Jessie IS
16:30 - IVL Amalka AUO
16:30 - IVL Alfa SBT
17:00 - IVL Arny AST a Viola Briard
17:15 - IVL Thor SBT
17:15 - IVL Tessie LR
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Bea Jezevcik
14
9:00 - IVL Bolt NO
10:00 - IVL Fram ČSP
12:00 - IVL Badinek Whipet
12:45 - IVL Bára PK
13:30 - IVL Džony Tibetsky
14:15 - IVL Lussy kříženec
15:00 - IVL Bonnie LR
15:45 - IVL Pacco BOC
15:45 - IVL GR Eitn
16:00 - IVL Nairobi AST
16:30 - IVL Bonnie Jezevcik
16:45 - IVL Roxy SH
17:00 - IVL Ciro Mudi
17:15 - IVL Connie Pudl
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
15
12:00 - IVL Timi Krizenec a Carby BOC
12:00 - IVL Pacco BOC
12:45 - IVL Draco Dobrman
13:00 - IVL Egon boxer - domluva
13:30 - IVL Dante kříženec
13:30 - IVL Selmak kříženec - domluva
14:00 - IVL Lava AUO
14:15 - IVL Loki BOC
17:00 - Socializační lekce v centru města
16
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - IVL Baloo Husky
11:00 - IVL Caira shiba
11:45 - IVL Luigi IT
12:30 - IVL Mia Kříženec
13:15 - IVL Roky Kokr
14:00 - IVL Bell APBT
17
16
18
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
18:00 - IVL Casper Pudl
19
16:00 - IVL 2x ČSV
16:45 - IVL Ron LR a Rex NO
17:00 - IVL Aira Kříženec - domluva
17:00 - IVL Scooby NO
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL Thor Liondog
20
12:00 - IVL Daisy Husky 1389
12:45 - IVL Dante Kříženec
13:30 - IVL Nero AST 1328
14:15 - IVL Thor Kříženec
15:00 - IVL Queen Čivava
15:00 - IVL Bree NO
15:45 - IVL Viola Briard
15:45 - IVL Galio BSP
16:30 - IVL Nero AST a Rufus Knirac
16:30 - IVL Bax MSP
17:15 - IVL Dory Husky a Fram ČSP
17:15 - IVL Eli JRT
18:00 - Školka pro štěňata
18:00 - IVL Bea Jezevčík
21
14:15 - IVL Hailey Kříženec
14:15 - IVL Joey Čivava
15:00 - IVL Bree NO
15:00 - IVL Badinek Whippet
15:00 - IVL Amalka AUO a Kaštan MKO
15:45 - IVL Alfa SBT
16:00 - IVL Ciro Mudi
16:00 - IVL Roxy SH
16:30 - IVL Lussy Kříženec
16:45 - IVL Dixi Chodsky
17:15 - IVL Connie Pudl
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
22
14:15 - IVL Caira Shiba
15:00 - IVL Bold LR
15:00 - IVL Ellie GR
15:45 - IVL Eitn GR
15:45 - IVL Árón SBT
16:30 - IVL Jimmy Chodsky
16:30 - IVL Loki BOC
17:15 - IVL Akim BOC a Darwin GR
17:15 - IVL Brix NKO
18:00 - IVL Bardy LR a Orin MKO
18:00 - IVL Orin BOM
23
8:15 - IVL Aira Kříženec
9:00 - IVL Eduard FCR
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
11:00 - IVL Syndy BOC
11:00 - IVL Bolt NO
11:45 - IVL Bára PK
12:30 - IVL Pacco BOC
13:15 - IVL Dracco Dobrman
14:00 - IVL Luigi IT
14:45 - IVL Mia Kříženec
24
17
25
16:00 - Agility pro každého
17:00 - Agility pro každého
18:00 - IVL Casper pudl a Roxy SH
26
16:00 - IVL Orin BOM
16:00 - IVL Nairobi AST
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
27
12:45 - IVL Thor Kříženec
13:30 - IVL Daisy Husky 1389
14:15 - IVL Dante Kříženec
15:00 - IVL Nero AST 1328
15:45 - IVL Thor SBT
16:30 - IVL Rufus Knírač
16:30 - IVL Tessie LR
17:15 - IVL Arny AST a Bardy LR
17:15 - IVL Fram ČSP a Amslka AUO
18:00 - Školka pro štěňata
28
12:45 - IVL Džony Tibetský
13:30 - IVL Agape ČSV
14:15 - IVL Bax MSP
15:00 - IVL Scooby NO
15:00 - IVL Galio BSP
15:00 - IVL Brad Husky
15:45 - IVL Bree NO
16:00 - IVL Ashley Kříženec
16:30 - IVL Bonnie LR
17:15 - IVL Bonnie Jezevčík
17:15 - IVL Egon Boxer
18:00 - Skupinový výcvik (HALA)
29
13:30 - IVL Baloo Husky
13:30 - IVL Connie Pudl
13:30 - IVL Badinek Whippet
14:15 - IVL Láva AUO
14:15 - IVL Hailey Kříženec a Caira Shiba
15:00 - IVL Jimmy NO
15:00 - IVL Felix Lagotto
15:00 - IVL Lussy Kříženec
15:00 - IVL Aron 2x
15:45 - IVL Jonathan BSP
15:45 - IVL Alfa SBT
16:30 - IVL Ellie GR
17:15 - IVL Eli JRT
18:00 - IVL Bea Jezevčík
30
8:15 - IVL Aira Kříženec
9:00 - IVL Eitn GR
10:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - IVL Thor Liondog
11:00 - IVL Syndy BOC
11:00 - IVL Maya AUO
11:45 - IVL Pacco BOC
12:00 - IVL Mokka Krizenec
12:30 - IVL Draco Dobrman
12:45 - IVL Mokka Krizenec
13:15 - IVL Luigi IT
14:00 - IVL Mia Kříženec
1