Vítejte
Přihlásit se
AIGON kalendář
AIGON kalendář
<<
Září
Leden
Únor
Březen
Duben
Kvě
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
2020
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
>>
T
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
36
31
11:00 - IVL kříženec Klotylda
14:00 - IVL civava Queen
16:00 - IVL GR Ceridwen
16:00 - IVL BOC Eddie
17:00 - IVL GR Anakin
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - IVL AD Acero
1
14:00 - IVL setr Sharon - domluva
15:00 - IVL Ohař Brit
16:00 - IVL york lily
17:00 - Agility pro každého
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
2
13:00 - IVL briard Maysee
14:00 - IVL GR Jack - domluva
14:00 - IVL NO Deloraine
16:00 - IVL GR Jackie a samojed Snowie
16:00 - IVL samojed Snowie
17:00 - IVL Seltie Uriáš
17:00 - IVL bull Nero
18:00 - Malá skupina
3
15:00 - IVL BSP Feebella
16:00 - IVL LR Ozzy
16:30 - IVL Seltie kurt
17:00 - IVL boston Dolfi
17:00 - IVL AHT Albert
18:00 - IVL brakýř Zafod
18:00 - IVL Ellysa a Arny
18:30 - IVL barzoj Caramelo
4
10:00 - IVL buldoček Eliot
11:00 - IVL ohař Brit
5
8:00 - IVL bull Johny
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
6
37
7
9:30 - IVL knirac Sany
12:00 - IVL ohař Brit
13:00 - IVL Papillon Meda
14:00 - IVL civava Queen
15:00 - IVL LR Ozzy
16:30 - IVL Seltie Uriáš a Kurt
17:00 - IVL boston Dolfi
17:00 - IVL GR Anakin
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - IVL AD Acero
8
13:00 - IVL Shitzu Kimiko - domluva
15:00 - IVL vymar Nero
15:00 - IVL NO Xara - domluva
16:00 - IVL basset Dio
16:00 - IVL setr Sharon - domluva
16:00 - IVL HW Evelina
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL Jezevcik Jose
17:00 - IVL LR Ginger
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
9
13:00 - IVL staff Stacy - domluva
14:00 - IVL briard Maysee
15:00 - IVL GR Igor
15:00 - IVL NO Amy
16:00 - IVL Madar Ozie a GR Jackie
16:00 - IVL kříženec Teo - domluva
17:00 - IVL GR Wiliam
17:00 - IVL IO Tori
17:00 - IVL kříženec Nero
18:00 - Malá skupina
18:00 - IVL HW Adéle - domluva
10
15:00 - IVL LR Ginger
16:00 - IVL york lily
17:00 - IVL BOC Eddie
17:00 - IVL GR Ceridwen
17:00 - IVL whipetti Edi a Jimmy
17:00 - IVL bull Bruno
18:00 - IVL Ellysa a Arny
18:00 - IVL staff Tessa
11
10:00 - IVL AHT Albert
15:00 - IVL BOC Active
12
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
13
38
14
12:00 - IVL ohař Brit
14:00 - IVL NO Cairo
15:00 - IVL NO Xara
16:30 - IVL Seltie Uriáš a Kurt
18:00 - Školka pro štěňata
15
13:00 - IVL BOC Simba - domluva
15:00 - IVL boerboel Challenger
15:00 - IVL JRT - domluva
16:00 - IVL boston Dolfi
16:00 - IVL Shitzu Kimiko
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL GR Captain
17:00 - IVL AHT Albert
17:00 - IVL brakýř Zafod
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL Jezevcik Jose
18:00 - IVL AUO Moona
19:00 - IVL BOC Rufus - domluva
16
12:00 - IVL Marley a Kelly
14:30 - IVL NO Amy
15:00 - IVL LR Ozzy
16:00 - IVL GR Igor
17:00 - IVL AD Acero
18:00 - Malá skupina
17
16:00 - IVL bull Bruno
16:00 - IVL basset Dio
16:00 - IVL Švýcar Azyra - domluva
16:00 - IVL 2xJRT
17:00 - IVL BOC Eddie
17:00 - IVL GR Ceridwen
17:00 - IVL whippeti Edi a Jimmy
17:00 - IVL GR Wiliam
18:00 - IVL york lily
18
10:00 - IVL buldoček Eliot
17:00 - Ivl Biewer Anie a IO Tori
19
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
20
39
21
9:30 - IVL knirac Sunny
11:00 - IVL ohař Brit
12:00 - IVL NO Cairo
14:00 - IVL civava Queen a GR Wiliam
15:00 - IVL NO Xara
16:00 - IVL Seltie Uriáš
17:00 - IVL BOC Arny
18:00 - Školka pro štěňata
19:00 - IVL AD Acero
22
10:00 - IVL AB Daddy - domluva
15:00 - IVL BOC Simba
16:00 - IVL setr Sharon
16:00 - IVL Jezevcik Rony - domluva
16:00 - IVL basset Dio
16:00 - IVL GR Captain
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL staff Tessa a Jezevcik Jose
17:00 - IVL AUO Moona
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
18:00 - IVL bull Bruno
23
9:00 - IVL Marley a Kelly
10:00 - IVL HW Caira
11:00 - IVL briard Maysee
14:00 - IVL Shitzu Kimiko
14:30 - IVL NO Amy
15:00 - IVL GR Igor
15:00 - IVL staff Bono - domluva
16:00 - IVL GR Jackie a MKO Ozie
16:00 - IVL AUO Akim - domluva
16:00 - IVL AUO Moona
17:00 - IVL AUO Albert
17:00 - IVL Ellysa a Anakin
17:00 - IVL BOC Rufus
18:00 - Malá skupina
18:00 - IVL york Lily
24
16:00 - IVL kříženec Teo
25
14:00 - Výcvikový víkend (II. termín)
26
(pokračující) - Výcvikový víkend (II. termín)
27
(pokračující) - Výcvikový víkend (II. termín)
40
28
18:00 - Školka pro štěňata
29
15:00 - IVL civava Florian - domluva
15:00 - IVL whippet Frezia
16:00 - IVL basset Dio
17:00 - Agility pro každého
17:00 - IVL AUO Albert
17:00 - IVL boston Dolfi
17:00 - IVL brakýř Zafod
18:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
30
9:00 - IVL marley a Kelly
11:00 - IVL ohař Brit
12:00 - IVL LR Ozzy
13:00 - IVL Shitzu Kimiko
13:00 - IVL MAS Dexter
15:00 - IVL boerboel Challenger
15:00 - IVL staff Bono - domluva
15:30 - IVL NO Amy
16:00 - IVL NO Xara
17:00 - IVL Seltie Uriáš
17:00 - IVL Švýcar Azira
17:00 - IVL BOC Arny
17:00 - IVL GR Captain
17:00 - IVL york Lily
18:00 - Malá skupina
1
15:30 - IVL AUO Akim
16:00 - IVL GR Wiliam a civava Queen
16:00 - IVL AUO Moona
17:00 - IVL BOC Eddie a AHT Albert
17:00 - IVL Ceridwen a Jezevcik Jose
17:00 - IVL Ellysa
17:00 - IVL whippeti Edi a Jimmy
17:00 - IVL york Anie
18:00 - IVL AD Acero
2
17:00 - IVL IO Tori
3
9:00 - Skupinový výcvik (Michálkovice)
10:00 - IVL kříženec Teo
4